Pierwszy trening Leo Messiego z zespołem

Julia Cicha

21 sierpnia 2019, 19:30

29 komentarzy

Piłkarze Barcelony odbyli dziś wieczorem drugi trening. Tym razem wziął w nim udział Leo Messi po tym, jak rano ćwiczył jeszcze indywidualnie.

Ernesto Valverde ponownie zaprosił na zajęcia kilku graczy Barçy B. Byli to: Iñaki Peña, Chumi, Carles Pérez i Abel Ruiz. Ponownie ze starszymi kolegami trenował również Ansu Fati, dla którego była to pierwsza taka okazja w karierze.

Jutro zawodnicy mają dzień wolny. Kolejne treningi odbędą się w piątek i sobotę, a w niedzielę Barcelona podejmie Real Betis.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jest Leo, będzie ogień :D

'Ponownie ze starszymi kolegami trenował również Ansu Fati, dla którego była to pierwsza taka okazja w karierze.'
To ponownie czy pierwsza?

https://www.youtube.com/watch?v=Nc80_b4qBTg ci chłopacy mają o wiele lepszy styl niż obecna Barcelona... chodź wiadomo że to tylko zlepek najlepszych akcji ale tutaj widać ten polot styl i magię których niestety od jakiegoś czasu nam brakuje .

Naprawdę to jest żenada, że Barca wydaje od kilku lat grube miliony na piłkarzy, a i tak wszystko spoczywa tylko na Messim. To pokazuje totalną nieudolność zarządu, no i trenera od 2 lat.
Najgorsze jest to, że Messi ma już swoje lata, lepszy nie będzie. Mało tego, wątpię aby był w stanie grać w prawie każdym meczu, bo będzie się to kończyć przeciążeniami lub kontuzjami.
Od kilku lat, nikt nie ma pomysłu na grę, to jest mega dziwne. Każdy widzi że gra wygląda beznadziejnie, czyli milion podań do tyłu i wszerz itp., a nikt nic nie potrafi z tym zrobić. Wszystko jest za wolno i zbyt przewidywalnie.

Kto to jest ten Ansu Fati ?

Leo nie wracaj, znowu zatuszujesz brak pomysłu Valverde, a w kluczowych momentach będziemy w czarnej

O co chodzi, że ćwiczyli w meczówkach?

Wielki Leo zwolnij valverde