AS: Real Madryt utrzymuje praktycznie codzienny kontakt z Neymarem

Przemek Borecki

20 sierpnia 2019, 19:58

AS

17 komentarzy

Jak podaje AS, Real Madryt znajduje się w najlepszym położeniu ze wszystkich klubów w kwestii transferu Neymara z PSG. W Madrycie oczekuje się, że Brazylijczyk trafi na Santiago Bernabéu.

Klub ma pracowników, którzy utrzymują dobre relacje z Neymarem i jego ojcem. Mowa przede wszystkim o Junim Calafacie. Jest on łącznikiem, który pozwala ekipie Los Blancos czynić postępy w sprawie transferu Brazylijczyka, bez konieczności wypraw do Paryża lub przechwalania się stanem negocjacji. Kontakty ze środowiskiem cracka są powtarzane prawie codziennie.

Ideą Florentino jest wyjaśnienie PSG, że madrycki klub nie negocjuje za ich plecami z Neymarem, co nie oznacza, że jeśli sytuacja Neya jest niestabilna dla paryskiego klubu i musi on opuścić Paryż, to Madryt nie ma dobrej pozycji, by wyświadczyć "przysługę" zaprzyjaźnionemu klubowi.

Nie zapominajmy jednak, że prawdziwym celem Realu, przede wszystkim strategicznym, jest Kylian Mbappé. Oczywistym jest, że jeśli madrycki klub pozyska teraz Neymara, trudno uwierzyć, że zaledwie rok później PSG zgodzi się im również sprzedać utalentowanego Francuza. A Real nie chce obciążać się kosztami kupna Neymara, zamiast pozyskać gracza, który, wszystko na to wskazuje, będzie wiodącą postacią przez wiele lat.

Oznacza to, że jeśli Al Khelaifi i Leónardo nie dojdą do porozumienia z Barçą i będą musieli dać odejść Neymarowi, gdyż kibice PSG nie dadzą mu żyć, Real Madryt pojawi się „na ratunek”. Wiadomo już jednak, że Zidane patrzy teraz tylko na Francuza, który gra w Manchesterze, a nie w Paryżu. Jeśli Real ma wydać ogromne pieniądze na jakiegoś zawodnika, przeznaczy je na zakup Paula Pogby.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech idzie do Realu mam nadzieje ze go kupią byle szybko

Przecież ten gość czeka na to kto da więcej
Rypać PASOŻYTA niech idzie gdzie chce

Lajkują mu zdjęcia na Insta ?

Codziennie kontaktują się też z ET i Alfem

ciekawe czy Barca ma plan B na wypadek gdyby transfer Neya nie wypalił? bo piłkarzy jak on nie ma...i chodzi mi tu tylko o sprawę techniczne i piłkarskie!

Perez bierz płac i płacz:)

Neymar to takie niespełnione marzenie Pereza... I mam nadzieję, że tak pozostanie.

Zwykła bujda, na pewno Real nie utrzymuje codziennego kontaktu z otoczeniem Neya... Real czeka przyczajony na ruchy Barcy i odpowiedz PSG i wtedy chce(ewentualnie) zaatakować ;) na ten moment liderem w wyścigu jest Barca ale zobaczymy co będzie za kilka dni.

Aż się chce wymiotować czytając tą operę mydlaną z Panem celebrytą w roli głównej... Barca się stara z całych sił o gościa który ją wystawił dla pieniędzy, nie przeprosił a w czasie negocjowania powrotu romansuje z jej największym rywalem... Kiedyś może będzie można znowu powiedzieć Mes que un club... Oby.

Stawiam na Juve

Ciekawe, kiedy będzie pozew o gwałt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak takie pierdołowate artykuły są zabawne to głowa mała :D