Oficjalnie: Ousmane Dembélé z kontuzją uda

Ela Rudnicka

19 sierpnia 2019, 21:45

FCBarcelona.cat

392 komentarze

Jak podaje oficjalna strona internetowa FC Barcelony, Ousmane Dembélé doznał urazu mięśnia dwugłowego lewego uda. Klub wspomina o zerwaniu włókien mięśniowych. Przewidywany czas absencji piłkarza wyniesie pięć tygodni.

Ousmane Dembélé
Ousmane Dembélé
  • Typ kontuzji: Uraz mięśnia dwugłowego uda w lewej nodze
  • Data odniesienia kontuzji: 19.08.2019
  • Przewidywany czas powrotu: Za 5 tygodni

Kontuzja

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ale gadacie głupoty, szklanka sranka. Usiądź na ławce kilka miesięcy, potem zagraj na 100% i znów na ławę, zobaczymy jak twoje mięśnie będą się sprawować. W BVB nie miał kontuzji bo ciągle grał. A tu nie jest pewny miejsca.

@Kozaxus niestety ale głupoty to piszesz ty , po pierwsze on trenuje na codzień i nie ma to nic wspólnego z siedzeniem na ławce, Alcacer też wiecznie siedział i jakoś mięśni nie zrywał, po drugie w każdej chwili możesz stać sie podatny na kontuzje a że jego warunki fizyczne są jakie są to niestety zaczeło się to u nas i trwa do dziś , po 3 on nigdy nie siedział na ławce bo jak był do dyspozycji to grał praktycznie zawsze , ewentualnie wchodzil ale grał. Jak w ogóle mogło ci przyjśc do głowy że zawodowiec na takim poziomie zrywa mięśnie bo raz gra a raz nie? Nie wiem czy wiesz ale te gwiazdorki mają najlepszą opiekę lekarską jaką tylko można mieć , mają ludzi od wszystkiego i nagle wyjdzie pobiega na większej intensywności i bach zrywa mięsień. To że nie był podatny nie znaczy że nie zaczał być, Bale w Totenhamie też nie miał kontuzji, trafił się poki co zaznaczam Barcelonie nie wypał transferowy i tak to trzeba nazwać. A jeśli ty masz cos wspólnego ze sportem to przeraża mnie to co napisałes bo jak nie to jestem w stanie uwierzyć że ty sam w to wierzysz.

@Kozaxus bzdury, jakich w życiu nie czytałem. Pierwszy lepszy przykład - Villa grał ciągle - złamał nogę, nie grał pół roku, zaczął grać i nic się nie dzieje. Można tak mnożyć bez końca.

@rebelniak otóż to. Napisane jak trzeba.
Komentarz usunięty
« Powrót do wszystkich komentarzy