Edmilson: Neymar może w przyszłości zająć miejsce Leo Messiego

Radek Koc

4 sierpnia 2019, 13:00

AS

22 komentarze

Były gracz Barcelony Edmilson zabrał głos w sprawie problemów Neymara i jego ewentualnego powrotu do katalońskiego klubu. 

- Barcelona już planuje przyszłość po tym, jak Messi zakończy swoją karierę. Przed Argentyńczykiem wciąż jeszcze kilka dobrych lat gry, ale za jakiś czas Neymar może zająć jego miejsce. To wielki piłkarz, ale musi poprawić swoją mentalność. 

- Neymar musi się skoncentrować na swojej grze. W ostatnich dwóch sezonach prześladowały go kontuzje i rozegrał słabe mistrzostwa świata. PSG wygrało ligę, ale z całą pewnością nie były to najlepsze lata Neymara. 

- W Paryżu rozpoczął dobrze. Mógł liczyć na swojego ojca. Nie wiem, co się stało później... Uważam, że Neymar może grać w każdym klubie na świecie. Kibice są szczęśliwi, kiedy gra dobrze i strzela gole. Nie zawsze jednak pokazuje pełnię swoich umiejętności. 

- W kadrze Barcelony jest obecnie wielu znakomitych piłkarzy. Jeśli ściągną Neymara z powrotem, będą musieli zdecydować, kto zagra. Sprowadzili Griezmanna, a wcześniej przybyli Dembélé i Coutinho. Neymar to wielki zawodnik i musi się zastanowić, jakie miejsce będzie dla niego najlepsze. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A tak naprawdę co Neymar w dorosłej piłce osiągnął: sukcesy indywidualne Złota Piłka 0, Złoty But 0, + LM z Barceloną i kilka mistrzost kraju. A Pele jak Neymar przechodził do Barcelony mówił " Neymar jest lepszy od Messiego". No ale Pele jak Wałęsa mówi łupoty i jest przekonany o swej mądrości

Myślę że taka szansa zdarza się tylko raz w życiu aczkolwiek od każdej zasady zawsze jest jakiś wyjatek, tylko ja sam niewiem, czy chciałbym żeby to był właśnie ten wyjątek :)

Miejsce Messiego :) proszę odstawić twarde narkotyki na bok.

Podobno 26-27 to najlepszy wiek dla piłkarza, gdy gra najlepiej..
Myślę że każdy zna jego możliwości, ale jeśli dodamy do tego jego determinację i mobilizację by tu być zaś, to uważam że zobaczyli byśmy Nejmara poważnego, wrukwionego, który będzie chciał udowodnić ŚWIATU, że wciąż jest koniem.
Wierzę w Nejmara..

Co do Dembele, to taka lepsza wersja Delofeu.
Gdyby Gérard grał w Rennes, czy w takim BvB, bez tej całej presji ze perła la masii,nowy Messi itp.. wykręcił by nie gorsze liczby niż Dembele zanim trafił do Barcy.

Mówienie o Neymarze jako następcy Messiego już dawno przestało być zabawne. Money nigdy nim nie był i nie będzie! To rozkapryszony dzieciak, dla którego liczy się tylko kasa i dobra zabawa. Unzué kiedyś pokłócił się z Neymarem właśnie o to. Jemu w głowie zabawa, a nie gra w piłkę. Piłkarzem jest niesamowitym robi ogromną różnicę na boisku, ale dla niego w wieku 27 lat już za późno na zastąpienie kogokolwiek, a co dopiero Messiego... z czym do ludzi... Nie do mnie należy decyzja, ale ja w Barcelonie go już nie chcę, a zarząd zrobi co będzie chciał. Pamiętajcie to nie Barcelona potrzebuje Neymara tylko Neymar potrzebuje Barcelony.

Jedyna słuszna reakcja na takie wypowiedzi:
https://www.youtube.com/watch?v=2k0SmqbBIpQ

Miał szanse i zwiał.. teraz o.. no jak wróci w niemożliwy sposób to ma szanse.. miał i uciekł po co odgrzewać takie tematy..

Nie wiem o czym Edmilson mysli. Pilkarsko daleko mu do Messiego, a co dopiero mentalnie.

Chyba na reklamach albo na paczce czipsów.
Pierwszy raz w życiu piszę XD :)

Neymar popełnił błąd przechodząc do PSG. Jeśli już chciał odejść, żeby wyjść z cienia Messiego, to lepszym kierunkiem był dla niego Manchester City. Myślę, że ich styl gry bardziej pasuje do Neymara, no i jest to drużyna po prostu lepsza od PSG, a z Brazylijczykiem w składzie byliby murowanym faworytem do wygrania LM. Nie wiem czy szejkowie z City starali się wtedy o sprowadzenie Neymara, ale sądzę że gdyby Neymar powiedział, że chciałby tam grać, to zapłaciliby te 222 miliony, stać ich na to.

Uwielbiam te wszystkie wypowiedzi Brazylijczyków odnośnie Neymara...

Kolejny...
Nie będzie 2 Leooo i Crissa!
Messi jest jedyny. Nie będzie drugiego piłkarza takiego jak on. A Ney młody już nie jest.

Ta, Neymar może zająć miejsce Messiego... Z takim sposobem prowadzenia się, duża szansa, że brazylijczyk zakończy karierę przed Leo.

Ktoś tu chyba zapomniał, że Neymar nie ma już 22 lat.