Co słychać u ex-barcelonistów? [ANKIETA]

Redakcja

6 sierpnia 2019, 13:00

30 komentarzy

Już w październiku startujemy ze starym-nowym cyklem "Co słychać u ex-barcelonistów?", w którym będziemy opisywać, jak radzą sobie w nowym otoczeniu piłkarze, którzy kiedyś lub całkiem niedawno występowali w bordowo-granatowych barwach.

Za reaktywację cyklu odpowiedzialny jest Piotr Guziński, czyli ViscaBarca123, który kilka dni temu na Rambli w komentarzu poinformował wstępnie o całej sprawie. Artykuły będą pojawiały się w odstępie dwumiesięcznym. Przez ten czas ViscaBarca123 będzie śledził grę wybranych zawodników, aby potem przedstawić ją w opiniotwórczym tekście. Jednym z głównych założeń cyklu jest zaproszenie Was do wzięcia aktywnego udziału w tworzeniu treści. Stanie się to za pomocą ankiety wielokrotnego wyboru, w której każdy Użytkownik będzie mógł wybrać zawodników, którzy jego zdaniem powinni znaleźć się w najbliższym zestawieniu. Dwudziestu pięciu ex-barcelonistów z największą liczbą głosów zostanie uwzględnionych w najbliższym artykule.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!

--->   LINK DO ANKIETY  <---

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Tak mnie zastanawia, po co dawac tutaj zawodnikow ktorzy albo wlasnie odeszli, albo graja w znanych klubach, albo jak Villa czy Iniesta ostatnio grali przeciw Barcelonie? Przeciez wiadomo ze 80% trj strony wybierze po nazwiskach ktore znaja. Ja faktycznie wole sie dowiedziec co u takiego Gumbau albo Muniesy zamiast Pedro...

@G9 bo seria artykułów nie będzie raczej wydana w przeciągu miesiąca tylko rozłożona na wiele lat, po prostu zaznacz tych, którzy cię najbardziej interesują.
« Powrót do wszystkich komentarzy