W poniedziałek Barça B rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu

Łukasz Lewtak

14 lipca 2019, 16:00

FCBarcelona.cat/Sport

3 komentarze

Piłkarze Barçy B rozpoczną przygotowania do sezonu dzień później niż zawodnicy pierwszego zespołu. Na jutro García Pimienta zwołał 23 graczy drugiej drużyny oraz Ansu i Ilaixa z juvenilu A.

W poniedziałek o 9 rano piłkarze przejdą badania medyczne w Ciutat Esportiva. W kolejnych dniach będą trenować i przygotowywać się do pierwszego oficjalnego meczu, jakim będzie starcie w pierwszej rundzie Pucharu Katalonii w L'Hospitalet 3 sierpnia. Od 5 do 14 sierpnia zawodnicy Barcelony B będą przebywać na zgrupowaniu w katalońskiej Navacie.

Jutro w Ciutat Esportiva pojawią się Carević, Guillem, Chumi, Mingueza, Jorge Cuenca, Arnau Comas, Vilarrasa, Monchu, Sarsanedas, Lucas de Vega, Gabriel, Kike Saverio, McGuane, Peque, Serrano, Morer, Araujo, Ansu, Ilaix, Ludovit Reis, Van Beijnen oraz wypożyczeni w ubiegłym sezonie do innych zespołów Ballou (Albacete), Sergi Puig (Conquense), Calavera (Lleida) i Santi Bueno (Peralada).

Przypomnijmy, że Iñaki Peña, Oriol Busquets, Riqui Puig, Collado i Carles Pérez przeszli dziś badania medyczne razem z piłkarzami pierwszego zespołu i będą przygotowywać się do nowego sezonu pod wodzą Ernesto Valverde.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pimienta bedzie mial swoj pierwszy pelny sezon w Barcie B. Trener starej barcelonskiej szkoly. Trzymam kciuki!