Szczegółowy plan prezentacji Antoine'a Griezmanna

Łukasz Lewtak

13 lipca 2019, 20:00

FCBarcelona.cat

17 komentarzy

W niedzielę 14 lipca Antoine Griezmann zostanie oficjalnie zaprezentowany na Camp Nou jako nowy piłkarz FC Barcelony. Poniżej przypominamy szczegółowy plan prezentacji.

Francuski napastnik jest w Barcelonie od sobotniego popołudnia. Dziś po 21:00 weźmie udział w tradycyjnej sesji zdjęciowej na tle klubowego herbu przy Barça Store.

W niedzielę po południu odbędzie się oficjalna prezentacja Griezmanna na Camp Nou, jednak bez udziału publiczności, ponieważ na stadionie jest wymieniana murawa. Francuski napastnik podpisze kontrakt, a także będzie uczestniczył w kolejnej sesji zdjęciowej oraz konferencji prasowej.

Plan prezentacji Antoine'a Griezmanna:

Sobota, 13 lipca

21:00 Sesja zdjęciowa na tle klubowego herbu

Niedziela, 14 lipca

18:15 Podpisanie umowy na trybunie im. prezydenta Josepa Sunyola

19:00 Sesja zdjęciowa na trybunie głównej Camp Nou

19:30 Prezentacja i konferencja prasowa w Auditori 1899

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

nie będzie kibiców na prezentacji to nie będzie kompromitacji zarządu...bo kiedy masz prezentację na 20 000 widzów Frankiego i jak słychać na cały głos "Bertomeu dimision" to trochę słabo wygląda...i słychać to na yt i na tt i później to lata po necie...a jak nie będzie kibiców to będzie cisza i spokój.

Jednym słowem jak w przyszłości klub będzie coś wspominał o wymianie murawy to można się spodziewać jakiegoś kontrowersyjnego transferu.

Nasi czekali z klauzulą i prezentacją, aż trawa przyjedzie, żeby nie dostał gwizdów na dzień dobry hehe :) I git, strzeli parę goli w pre-season, od razu będzie milej ;)

On chcę mieć trofea i w Atleticu po odpadnięciu z Juve strzelał bramki.Tu jest mega konkurencja i tak naprawdę trzeba zapieprzać.Jak dojdzie Neymar to bedzie walka o miejsce:)dobrze ze lubi się z Dembele czy Umtiti:)

Szkoda że bez publiczności

Kibice wybacza wszytko jak zacznie dla nas zdobywać cudowne gole.

Taki piłkarz mimo wszystko powinien mieć prezentacje z udziałem kibiców, chciałbym zobaczyć jaka byłaby reakcja. Oklaski czy raczej gwizdy? Jak myślicie?

Hm... sprytnie :>