Gerard Romero: Barcelona prowadzi negocjacje w sprawie odejścia trzech piłkarzy

Grzegorz Zioło

19 czerwca 2019, 15:31

Twitter

26 komentarzy

Jak podaje Gerard Romero z RAC1,  Barcelona prowadzi negocjacje w sprawie odejścia Denisa Suáreza, Rafinhi oraz André Gomesa. Wszyscy trzej piłkarze już od pewnego czasu znajdują się na liście transferowej, a klubowi zależy na ich sprzedaży.

Zainteresowana pozyskaniem Denisa Suáreza jest Valencia, ale do porozumienia wciąż daleko. Hiszpan musiałby zgodzić się na obniżkę zarobków, ale Los Che są w stanie pokryć jego pensję tylko w przypadku wypożyczenia. Zawodnik ma oferty z innych klubów, ale Valencia pozostaje jego priorytetem z uwagi na trenera Marcelino, u którego byłby ważną częścią zespołu.

Barcelona prowadzi negocjacje z Valencią także w sprawie Rafinhi. Brazylijczyk też zarabiałby mniej niż w stolicy Katalonii, a Los Che chcą zapłacić żądane przez Barçę 15 milionów euro w trzech ratach po pięć milionów. Klub chce też zabezpieczyć się na wypadek kolejnej długiej kontuzji Rafinhi, ponieważ zawodnik przeszedł ich już kilka w swojej karierze. Jeśli Rafinha nie będzie dostępny w co najmniej 75% meczów w danym sezonie, Valencia miałaby zapłacić raty w wysokości nie pięciu, a dwóch milionów euro.

Najbliżej końca wydają się negocjacje w sprawie sprzedaży André Gomesa do Evertonu. Anglicy mają zapłacić za pomocnika około 25 milionów euro, a transfer może zostać ogłoszony nawet dzisiaj.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Miało być 35 mln za Gomesa, potem 30, teraz widzę 25. W takim tempie i przy skillach naszego zarządu to zanim okienko się na dobre zacznie, Gomes będzie sprzedany za 5 mln w 10 ratach.

25 mln euro, to musi on być naprawdę słaby.

Hiszpania U-21 i żadnego zawodnika Barcy... Słabo...

Zacznijmy od tego że Everton miał bardzo słaby sezon najgorszy od lat

Halo, halo, a jak tam się Arda ma?

dalej nic konkretnego ....

Czyli D.Suarez znów na wypożyczenie?(z opcją wykupu xdd)


Widzę, że ładne spiny o ceny macie, za Gomesa faktycznie mogliby wyrwać 5-10 mln więcej. Ale jeśli chodzi o Rafinhe to kto da więcej niż 15? Przecież Veramelen więcej od niego gra. A Denis jeśli chodzi o mnie jest ciut przereklamowany i też nie ma co setek milionów oczekiwać. Pozbyc się tych trzech panów i miejmy nadzieję że przeprowadzą sensowne transfery.

U Nas taniej niż w Biedronce . Jeszcze niech zaczną mówić „dziękuje i zapraszam ponownie” .

Sprzedać Ale na normalnych warunkach. Bez znikania ceny wygorowanym wynagrodzeniem Denisa czy klauzulami Rafy. Transfer albo trybuny

Ja bym kontynuował tradycję - Gomes za 15 mln + 10 zmiennych za złotą piłkę ;)

Ale jaja,ale jaja...
W Valencii ogłoszono nową promocję,kupią talerze płacąc za nie w trzech ratach ale jeżeli w trakcie używania je potłuką to nie uiszczą opłaty w 100% tylko w 25.
No nic tylko sprzedawać,nawet żydki lepiej by tego nie wymyślili.

Oby udało się chociaż dwóch sprzedać coś nasz zarząd nie błyszczy pod tym względem. I te śmieszne ceny.

Gomes 25 baniek, po udanym sezonie. Tutaj ludzie pisali o 40, w Barcelonie dalej promocje.

za Gomesa cena ok choc jakby sie uparli to 30 by wyciagneli. Ale Denis i Rafa to smiech na sali

Nie sprzedadzą żadnego a wypożycza wszytkich