Arturo Vidal: Byłoby pięknie, gdyby Neymar wrócił, jest kochany w Barcelonie

Julia Cicha

18 czerwca 2019, 09:30

Sport, Marca

39 komentarzy

Arturo Vidal wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu Neymara do Barcelony. Brazylijczykowi doradzał również trener Tite.

− Byłoby pięknie, gdyby Neymar wrócił, jest tu bardzo kochany – zapewnił Vidal, który przyszedł do klubu dopiero po odejściu aktualnego zawodnika PSG.

Z kolei trener reprezentacji Brazylii Tite poradził piłkarzowi, by przeszedł tam, gdzie „czuje się szczęśliwy”. – Na jego miejscu przeszedłbym do drużyny, w której byłbym szczęśliwy jako człowiek, gdzie miałbym rodzinę, bo tam też czułbym się lepiej z zawodowego punktu widzenia. To trudna sytuacja, Neymar musi zdecydować, gdzie czuje się najlepiej, i wziąć też pod uwagę inne czynniki.

Jeśli chodzi o Arturo Vidala, to wypowiedział on się również krótko na temat meczu z Japonią. Równocześnie zapewnił, że został zmieniony z powodu ostrożności i nie odniósł żadnej kontuzji: − mecze towarzyskie nie były dobre, ale w ważnych spotkaniach pojawia się prawdziwe Chile. Érick Pulgar ma duże umiejętności i osobowość, to starcie pomoże mu, żeby czuł się dobrze w Bolonii. Jesteśmy mistrzami i musimy bronić tytułu.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Może się z kolesiami z Barcy spotkać w dni wolne. Neymar woli się bawić niż poważnie traktować piłkę. Niech ten styl dalej mu PSG sponsoruje.

Skoro piłkarz z DNA Barcelony tak mówi, tak tak musi być ;)

Dla Was może to i sprzedawczyk i judasz ale dla cule to gigant i bardzo porządany zawodnik. Ja również chcę jego powrotu,oczywiście pod paroma warunkami ale dosyć mam tej defensywnej gry i czas atakować!!!Jest okazja by wròcił i strzelał bramki i ośmieszał rywali bez respektu to go brać! Francuski Antek może jemu języki w butach wąchać.

Oj Arturo, to nie byłoby piękne, wręcz przeciwnie...

30mln max za niego aktualnie

Czy tobie Vidalski czasem sufit na łeb się nie spadł?

Kochany w Barcelonie? Judasz? Sprzedawczyk? Mierny aktor? Symulant jakich mało? Nie dziękuję.

Beda jaja jeśli nagle zawrócili z Griezmannem i go wysterowali jak on nas rok temu i skierowali się na Neymara

Z tym Neymarem to są takie jaja, że nawet czekoladowe szejki nie wytrzymują. I kibice Barcy chcą go ponownie ściągnąć.
Jeszcze jak był młodszy to mu Messi z Suarezem pokazywali miejsce w szeregu. I już nawet wtedy na Suareza miny robił, tylko że Urugwajczyk mu od razu piłkę spod nóg wykopywał żeby przejechał zębami po trawie. Takiego bata mu trzeba co się z nim nie cacka, wtedy jest nad Neymarem kontrola.
Teraz to już Pan gwiazdor na całego. "Lider" :D
A Idąc w przyszłość jak zabraknie Leo i Luisa to do kogo on będzie miał szacunek? Do Valverde?
Pooglądajcie sobie filmiki jak traktował niektórych piłkarzy (Albe czy Semedo)

Jakis czas temu pisano ze szatnia nie chce Grizmanna. Moze cos w tym byc skoro ciagle pieją o Neymarze a o francuzie nic.

Ja tego nie rozumiem. Neymar wytarł sobie gębę klubem, który podobno ci piłkarze tak bardzo kochają, bije się z Barceloną po sądach, a oni mówią, że przyjęli by go z powrotem. Jeśli to nie jest kurtuazja, to chyba tylko głupota.

Ale nie przez La Ramble, gdzie został pogrzebany.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Zgadzam się z Tobą Wariacie !

Vidal, zawodnik charakterny jakich mało. Uwielbiam tego gościa