FC Barcelona przedłuża umowę z Konami

Ela Rudnicka

14 czerwca 2019, 19:00

FCBarcelona.cat

35 komentarzy

FC Barcelona i firma Konami podpisały nową umowę o zasięgu międzynarodowym na kolejne cztery lata.

Wiceprezydent Barcelony Jordi Cardoner wziął udział w zorganizowanym w Ciutat Esportiva wydarzeniu, podczas którego przedłużona została podpisana trzy lata temu umowa sponsorska o zasięgu międzynarodowym z firmą Konami. Z tej okazji Cardoner wręczył koszulkę Dumy Katalonii Jonasowi Lygaardowi, starszemu dyrektorowi ds. rozwoju marki i biznesu firmy Konami Digital Entertainment B.V. 

O zamiarze kontynuowania współpracy poinformowano we wtorek, w dniu, w którym oficjalnie zapowiedziano również nową edycję gry PES 2020, której twarzą zostanie tym razem Leo Messi. Na okładce edycji Legend pojawi się natomiast były zawodnik Blaugrany Ronaldinho. 

W ramach umowy logotypy Konami widoczne będą na Camp Nou i w okolicy stadionu, a piłkarze klubu wezmą udział w kampaniach reklamowych firmy. Co więcej, Japończycy będą mieć wyłączne prawa do odtworzenia Camp Nou w PES 2020. Niewykluczona jest również współpraca przy organizacji wydarzeń e-sportowych w przyszłości.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wywalać z tym g***em

No nie... A ja już powoli odliczałem kiedy ta umowa w końcu się skończy. W PESa grałem w dzieciństwie, a teraz wybieram Fife i bardzo mnie denerwuje to, że nie ma w tej grze Camp Nou. :/
Barca oczywiście z kilka baniek zarobi, ale fani tego Klubu i gry EA raczej zadowoleni nie są. :P

Pewnie dostali dobrą kasę bo zasięgi FIFA ma nieporównywalnie większe ale wgl widać że ten obecny zarząd ma jakieś parcie na tych kibiców ze wschodu, PESa i tak ta licencja nie zbawi bo i tak się wgrywa patche by można było pograć jak człowiek a w Fifie niestety brakuje CN już od lat

Lipa że mają prawa do Camp Nou na wyłączność...mogli by sprzedać i tym i tym może za trochę mniej, twarzą PESa byli by dalej ale jednak jak się gra w fifie la lige z pełnymi prawami transmisyjnymi i oprawą na jakimś el liberator to nie powiem co strzela...

Pamietam PES jak fife ruchalo a teraz no coz

gimby pewnie nie pamiętają, ale kiedyś była fajna gierka na PS2 - "This is Football", w której można było np. symulować faule.

Ładnie tam Konami sypie kasą, że Barca się ich trzyma.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Trzeba również wspomnieć że Konami tworzyło PESa 2020 we współpracy z Iniestą (Iniesta doradzał im w tym jak powinny wyglądać podania i drybling)

Tylko PES, starsi koledzy zapewne pamiętają generację PES 4 :D

a liczylem ze w fife 20 bedzie Camp Nou.... szkoda... :(

No nic, to znów trzeba będzie sobie grać w Football Manager xD

Wg mnie to dobry ruch tylko szkoda że przez 4 następne lata nie bedzie CN w fifie
Komentarz usunięty przez użytkownika
i Bardzo dobrze, Fifa jest zbyt sztuczną grą dla Barcelony :)