Miniestadi stanie się areną "Messi10 Challenge LaLiga Summer Edition"

Radek Koc

11 czerwca 2019, 23:12

fcbarcelona.es

2 komentarze

Socios i pozostali kibice Barcelony będą mogli już niedługo poczuć się w pewnym stopniu jak Leo Messi. 

Przez cały lipiec i sierpień obiekt Miniestadi będzie gościć "Messi10 Challenge LaLiga Summer Edition". Będzie to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie organizowane przez promotorów spektaklu "Messi10 by Cirque du Soleil" (premiera tego wydarzenia 10 października bieżącego roku). 

"Messi10 Challenge LaLiga Summer Edition" będzie otwarte od godziny 9:30 do 19:30 i będzie się składał z sześciu konkurencji zaplanowanych w czterech różnych namiotach. Wizytujący zostaną podzieleni na 12-osobowe grupy z maksymalnie dwiema osobami towarzyszącymi na jednego uczestnika i będą musieli uporać się z czekającymi na nich wyzwaniami w około 35 minut. 

Całe doświadczenie ma być oparte na postaci argentyńskiego gwiazdora Barcelony. Pierwszą konkurencją będzie quiz na temat Messiego, w którym uczestnicy zmierzą się z 10 pytaniami dotyczącymi życia i kariery Argentyńczyka. W następnym punkcie gracze przeniosą się do innego namiotu i będą musieli wykazać się umiejętnościami technicznymi. Ostatni namiot ma stanowić najtrudniejszą próbę ze wszystkich, ponieważ biorący udział w całym doświadczeniu będą starali się pokonać bramkarza-robota z odległości jedenastu metrów. Samemu Messiemu udało się go pokonać dopiero po kilku próbach. 

Bilety na "Messi10 Challenge LaLiga Summer Edition" będzie można nabyć poprzez oficjalną stronę internetową klubu bądź w przystadionowych kasach od 10:00 do 19:30. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czyli Ter Stegen nie ma wakacji? Niedobrze.

Chyba trza się wybrać:)