Jasper Cillessen: Wymagania Barcelony utrudniają moje odejście

Radek Koc

30 maja 2019, 11:36

Sport

23 komentarze

Przyszłość Jaspera Cillessena wciąż nie jest jasna. Zdecydowany na odejście z klubu bramkarz przyznał w wywiadzie udzielonym holenderskim mediom, że wymagania Barcelony utrudniają znalezienie nowego pracodawcy. 

- Fakt, że Barça żąda za mnie kwoty 60 milionów euro, zupełnie nie ułatwia sprawy. Wciąż zachowuję spokój. Trzeba poczekać i zobaczymy, co się wydarzy później - powiedział. 

Cillessen zastrzegł jednocześnie, że decyzja o wyborze nowego miejsca gry nie zostanie podjęta ani ogłoszona w ciągu najbliższych dni: - rozważę wszystkie opcje dopiero po wakacjach. Szukam nowego klubu w jednej z pięciu najsilniejszych lig europejskich. 

Warto przypomnieć, że dotychczas jedyną formalną ofertę kupna Cillessena przedstawiła portugalska Benfica. Zaoferowane 25 milionów euro nie przekonało jednak włodarzy Barçy, którzy odrzucili propozycję. Po słowach piłkarza można też wnioskować, że gra w Benfice nie jest w tym momencie szczytem jego marzeń. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

I bardzo dobrze, koniec z odchodzeniem za bezcen... 

Bzdura, ,moim zdaniem cena 60mln to jest promocja w dzisiejszym szaleństwie cenowym...

60 milionów nikt nie zapłaci.

Benfica jest za biedna żeby dac za niego 60 milionów.

Portugalskie kluby, jak sprzedają, to gruba kasę, byle jakiego grajka, ale kupywac, to by się chciało, za czapkę gruszek. Nie ma tak łatwo nasz zarząd musi skończyć z tymi promocjami. 

" Fakt, że Barça żąda za mnie kwoty 60 milionów euro, zupełnie nie ułatwia sprawy"
Nie przejmuj się, cena zleci do 10 mln. Barcelona tak ma - na początek nierealne żądania, a potem sprzedaż za śmieszne pieniądze :)

raz podaja ze Benfica oferowala 12mln a teraz ze 25mln. To niech sie zdecyduja skoro to niby oficjalna oferta.
25mln to juz spoko cena. Jesli jest wyceniany na 18mln (patrz artykul) no to niech nie rozsmieszaja z cenami ponizej. Jako ze wcale nie musimy go sprzedawac to 25-30mln mysle ze to fair bedzie

Przecież nie oddamy go za czapkę śliwek...Jest zbyt dobrym bramkarzem aby jego szacunki kręciły się w pobliżu przereklamowanego towaru.Jak Chelsea wybuliła za Kepę 80 melonów to my za Caspera przynajmniej te 35 musimy wołać.

Cały czas trąbili że Benfica daje 12 mln a Barca chce 25.Teraz nagle się okazuje że Benfica daje 25 a Barcelona chce więcej?

A co on się dziwi? Klub nie ma żadnego interesu, żeby go sprzedawać w ogóle a co dopiero mówić o sprzedaży za małe pieniądze. 

Jak pójdzie za 30 będę zadowolony.