Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

29 maja 2019, 02:04

86 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Koeman nie wyklucza Barcelony" - w Holandii zapytano trenera o możliwość pracy na Camp Nou, a on odpowiedział: "Byłoby łatwo temu zaprzeczyć, ale tego nie zrobię". W międzyczasie klub rozważa zatrudnienie Boba Martíneza jako następcy Valverde, który nie zamierza sam podać się do dymisji. Barça twardo stoi na swoim stanowisku w sprawie de Ligta i nie wejdzie do licytacji, którą podsyca jego agent. Rozbito przestępczą siatkę w hiszpańskiej piłce. Wielu piłkarzy i prezes Hueski zatrzymani. Rubi powie "tak" Betisowi, dziś oznajmi swoją decyzję Espanyolowi. Derby Londynu w Baku w finale Ligi Europy. Dani Alves odebrał Neymarowi opaskę kapitana reprezentacji Brazylii. Felipe z Porto pierwszym transferem Atlético.

"Valverde uratowany" - Bartomeu wbrew wszystkiemu postawił na pozostawienie trenera na kolejny sezon mimo presji z zewnątrz i z wewnątrz. Szkoleniowiec zostanie poddany szczegółowej analizie przez dyrekcję sportową, by ocenić sezon i popełnione błędy. Griezmann bardzo zdenerwował się na wieść od odmowie ze strony barcelońskiej szatni. Największy skandal w hiszpańskiej piłce - zatrzymano siedem osób, w tym byłego piłkarza Realu Raúla Bravo i prezesa Hueski Agustina Lasaosę. Rozwód Ramosa z Florentino, kapitan chce odejść z klubu. Rubi o krok od Betisu. Angielski finał Ligi Europy.

"Zostaje" - Josep Maria Bartomeu zdecydował, że Ernesto Valverde pozostanie na stanowisku na kolejny sezon. Rubi przejdzie do Betisu. Trener odejdzie z Espanyolu i podpisze trzyletnią umowę. Pablo Machin i szkoleniowiec rezerw David Gallego głównymi kandydatami do zastąpienia go w Espanyolu. Sześciu zatrzymanych za ustawianie meczów. Operacja rozpoczęła się od doniesienia LaLigi złożonego po meczu Hueski z Nàstikiem w maju 2018 roku. Piłkarz ręczny Aleix Gomes: "jeśli zagramy tak, jak umiemy, możemy pokonać Wardar i wygrać Ligę Mistrzów". Koszykówka: Capdevila odchodzi z Barçy i może zostać zastąpiony przez Juana Carlosa Navarro.

"Czarny dzień dla piłki" - piłkarze Raúl Bravo, Borja Fernández, Carlos Aranda i Inigo López oraz prezes Hueski Agustin Lasaosa wśród osób zamieszanych w ustawianie meczów. Jutro będą zeznawać przed sądem. W sumie zatrzymano 11 osób i przeprowadzono 5 rewizji. Marca przedstawia, jak można ustawić spotkanie: "zawsze dotyczy to stoperów i bramkarza". Llorente: "piłka nożna jest mi winna zwycięstwo w Lidze Mistrzów". Najlepszy na mundialu vs Mr Europa - Emery idzie po swoją szóstą Ligę Europy w starciu z Hazardem. Bartomeu zdecydował wbrew woli zarządu, że Valverde zostanie w klubie. Real szykuje dla Ramosa "drogę Cristiano" do odejścia z Bernabéu.

"UEFA komlikuje plany odnowienia kadry Realu" - Real może wydać tylko sto milionów euro więcej, niż zarobi. Klub ma nadzieję zarobić na sprzedaży zawodników ponad 300 milionów euro. Sześciu zatrzymanych za ustawianie meczów, wśród nich są prezes i lekarz Hueski, byli piłkarze Raúl Bravo, Aranda i Borja Fernández oraz zawodnik Deportivo Inigo López. Samu z Getafe i trzy inne osoby znajdują się na wolności, ale zostaną im postawione zarzuty. Hazard sprawdza metodę Emery'ego. Występ Kante i Welbecka pod znakiem zapytania. Felipe podpisze trzyletnią umowę z Atlético i dołączy do zespołu 4 lipca. Bartomeu zapewnia, że Valverde zostaje. Prezydent stawia na swoim. Carapaz i Landa podążają za Nibalim na Mortirolo. Roglić stracił do nich 1:22.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A miało być tak pięknie, wywiady, telewizja, wizyty w zakładach pracy. Szkoda że kolejny rok będzie zmarnowany, bo ten trener mentalnie tej drużyny już na nogi nie postawi. Prosty przepis na to jak zmienić się z postrachu dla wszystkich drużyn na świecie, we frajerów sezonu chyba nawet większych od PSG. 
« Powrót do wszystkich komentarzy