W drodze po dublet - podcast przed finałem Copa del Rey

Robert Wojtczak

25 maja 2019, 14:56

12 komentarzy

FC Barcelona

FCB

Herb FC Barcelona

1:2

Herb FC Barcelona

Valencia CF

VAL

  • Lionel Messi 73'
  • 21' Kevin Gameiro 
  • 33' Rodrigo Moreno 

Już dziś Barcelona ma szansę na sięgnięcie  po drugi dublet z rzędu pod wodzą Ernesto Velverde. Po pozytywnym odbiorze naszego pierwszego podcastu postanowiliśmy przygotować zapowiedź tego specjalnego meczu w nowej formie, godnej finału Pucharu Króla! 

Obejrzyj Barça - Valencia w Eleven Sports 1
- kliknij tutaj!

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Valencio podpisz dymisje

Świetna sprawa z podcastem, jednak popracujcie jeszcze nad jakością dźwięku i równomierną głośnością poszczególnych "gadaczy" przez całą transmisję. Mile widziane podcasty na YouTube ze zmieniającymi się obrazami w tle nt. tego o czym akurat rozmawiacie. Coś na styl Parówek z Demogorgona.

Valverde ich ogra taktycznie 

Oczywiście będę dzisiaj kibicował Barcy, bo to zawsze kolejne trofeum w gablocie. Jednak jeżeli chodzi emocje związane z Pucharem Króla to muszę przyznać, że problem jest głębszy i nie dotyczy tylko porażki w Lidze Mistrzów. Dotyczy to także tego, że Barca nie ma sobie równych na krajowym podwórku a w przypadku rozgrywek PK to tym bardziej. Także coraz malejący prestiż tego trofeum wynika z tego, że Barca co roku go zgarnia i dlatego kibice mogą też nie być tak bardzo napaleni na to trofeum. Sam nie będę ukrywał, iż chciałbym żeby w końcu inne drużyny takie jak Valencia wreszcie powalczyły bo to dobre dla rywalizacji i w konsekwencji też dla nas.

Visca el Barca! Jesteśmy zawsze z Wami :) 

Teraz jest znacznie lepiej technicznie. W końcu głośność poszczególnych osób jest równa. Merytorycznie dobrze, jak ostatnio. Przyczepiłbym się tylko do tego, żę słychać was, jakbyście siedzieli wszyscy w dużym pustym pomieszczeniu. Nie znam się natym na tyle, żeby ocenić powód tego efektu, ale może jakiś delikatny podkład muzyczny w tle by to poprawił.

Bardzo fajny cykl, wszystko co można było powiedzieć powiedział już Cochise, oby ten cykl podcastów zyskał na popularności i się utrzymał.

Niech zwycięża i wrócą jeszcze silniejsi! Vamos! 

Fajny cykl, starajcie się go podtrzymać. Jest to chyba jedyna okazja, aby użytkownicy mogli zaznajomić się z bezpośrednią wymianą zdań pomiędzy członkami Redakcji FCBarca.com. Wspominałem o tym przy innej okazji, ale jesteście na tej stronie ośrodkiem opiniotwórczym, u wielu użytkowników wpływacie na odbiór postrzegania barcelońskiej rzeczywistości. A to istotny czynnik, bo niejednokrotnie zarzucony przez Was temat, później staje się powielany w dyskusjach na La Rambli czy też pod artykułami. To na Was spoczywa obowiązek utrzymania poziomu w wypowiedziach. Musicie mieć chłodne głowy i temperować nastroje. Po co poruszam ten temat? Na pewno nie jest to bezpośrednią przyczyną wykwitów, jakie pojawiły się na portalu, ale chciałbym, żeby redaktorzy nie używali w swoich felietonach niefortunnych sformułowań, bo jest to pewien rodzaj przyzwolenia na brutalizację języka przez użytkowników. Żadnych eunuchów. Przykro się przegląda komentarze, w których wyzywa się trenera, a merytoryka pikuje, na dobrą sprawę nie istnieje debata. Jedni na drugich się rzucają, odsądzają od czci i wiary. Co ma potem zrobić Moderacja? Zablokować znaczną część userów?

Chciałbym również, żeby w podcastach przewijały się bardziej kontrowersyjne tematy, tak żeby argumentować konkretne stanowisko, podawać przykłady. Niech czytelnicy zobaczą, że postrzeganie różnych spraw nie sytuuje się w kolorach czerni i bieli, lecz maluje się paletą barw, w tym odcieniami szarości. Tak bym to widział. A poza tym dziękuję za Waszą pracę.

Szkoda, że nie po tryblet :( :(