Ezequiel Garay: Musimy postarać się, aby Messi nie mógł zrobić nam krzywdy

Radek Koc

23 maja 2019, 19:30

Sport

6 komentarzy

Ezequiel Garay jest jedynym piłkarzem Valencii, który ma na swoim koncie Puchar Króla. Zdobył go jeszcze w barwach Realu Madryt, kiedy w finale na Mestalla w 2014 roku Królewscy pokonali właśnie Barcelonę. Teraz Argentyńczyk wraca do składu po ostatnich problemach zdrowotnych i marzy o powtórzeniu osiągnięcia sprzed pięciu lat.

- W sobotę musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby Messi stworzył jak najmniej zagrożenia pod naszą bramką. Moim zdaniem to najlepszy piłkarz na świecie. Jest bardzo ciężko go pokryć, ponieważ nigdy nie wiadomo, gdzie akurat będzie rozgrywać akcje. Gra tam, gdzie chce, a kiedy ma już piłkę przy nodze, bardzo trudno go powstrzymać. 

- To będzie piękny finał do rozegrania. Wybieramy się do Sewilli z nastawieniem na zdobycie tego trofeum. Nasza drużyna, kibice i klub zasługują na to osiągnięcie. Teraz przeżywamy czas nerwowości i niepokoju, ale kiedy zabrzmi pierwszy gwizdek, to mamy nadzieję, że przekształci się to w jedność i poświęcenie na rzecz zespołu. 

- Piłkarze Barcelony będą na nas bardzo uważać. Jeśli uda nam się jednak zagrać na najwyższym poziomie i będziemy skoncentrowani przez całe spotkanie, z pewnością możemy zdobyć ten puchar. 

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No raczej to on nie był 5 lat temu piłkarzem realu !

Znowu złamią mu ręke?

Jakos czuje ze wygracie 

Dobrze że myśla że są na równi zdziwią się heh
Komentarz usunięty przez użytkownika

To jest bardzo dobra koncepcja  ;)