Barcelona B: Ferran Sarsanedas wraca do treningów

Ela Rudnicka

17 maja 2019, 22:00

Sport

3 komentarze

Kapitan Barçy B Ferran Sarsanedas wrócił dziś do treningów z drużyną po ponad sześciu miesiącach, podczas których dochodził do siebie po przebytej operacji lewego kolana.

Przypomnijmy, że pomocnik został wykluczony z gry po tym, jak pod koniec października ubiegłego roku podczas meczu z Espanyolem B doznał kontuzji zerwania więzadła krzyżowego przedniego. Następnie 2 listopada przeszedł zabieg, po którym nie mógł wrócić do gry przez kilka miesięcy.

O wznowieniu treningów poinformował klub na swoim profilu w mediach społecznościowych: "Nasz kapitan Ferran Sarsanedas, po przebytej 2 listopada operacji lewego więzadła krzyżowego przedniego, wziął dzisiaj udział w części treningu drużyny. Gratulacje, Ferran! Już niedługo zobaczymy cię na boisku!"

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Powiedzcie mi bo może nie jestem na bieżąco z innymi klubami ale czy wszędzie tak często występują kontuzje więzadeł jak w naszym klubie? Mamy tutaj zatrzęsienie tych kontuzji z naszymi młodymi. Rafinha, Alenia, Samper... nie wymieniam dalej bo nie pamietam ale tego jest od groma tak mi się wydaje na tle innych klubów. Ale może nie jestem wtajemniczony aż tak bardzo w problemy innych

Splendid news!