Piłkarze Barcelony rozpoczęli przygotowania do ostatniego meczu ligowego w tym sezonie [WIDEO]

Dariusz Maruszczak

16 maja 2019, 13:26

FCBarcelona.cat

17 komentarzy

Piłkarze Barcelony wrócili dziś do pracy po trzech dniach przerwy, aby przygotować się do meczu z Eibarem w ostatniej kolejce LaLigi.

W zajęciach uczestniczyli wszyscy dostępni zawodnicy pierwszego zespołu. Dodatkowo pod okiem Ernesto Valverde pracowali też gracze Barçy B: Iñaki Peña, Moussa Wagué, Riqui Puig i Abel Ruiz. Każdy z nich ma szansę, aby znaleźć się na liście powołanych na spotkanie z Eibarem.

Następny trening odbędzie się jutro. Ostatnie zajęcia przed starciem na Ipurua zaplanowane są na sobotę o 16:30. Godzinę wcześniej na konferencji prasowej pojawi się Ernesto Valverde, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ciekawe co tam Miranda napsocił, że nie dostaje ostatnio nawet szans na potrenowanie z pierwszym zespołem.

Na zdjęciu crack Valverde xd juz pewnie wie że Valverde zostanie na kolejny sezon I się cieszy hah

Niech zakończą ten żenujący sezon trzeci z rzędu pod wodzą Valverde .Gdzie przez cały mecz stoją po czym w drugiej połowie zaczynają grać a może się uda

Buźki uśmiechnięte, szybko zapomnieli o swoim popisie na Anfield...

Wielka szkoda, że Oriol Busquets nie jest tak często zapraszany na treningi jak Puig i Pena. Mógłby być w przyszłym sezonie zmiennikiem Sergio, który sam kiedyś wypowiadał się, że Oriol to jego naturalny następca. Ale mimo wszystko duży plus dla trenera za Ruiza, Puiga, Wague i Penie - oby wszyscy wylądowali w pierwszej drużynie w sezonie 19/20.