Prezes Atlético: Jestem rozczarowany decyzją Griezmanna

Julia Cicha

15 maja 2019, 22:20

Sport

43 komentarze

Prezes Atlético Enrique Cerezo wypowiedział się na temat odejścia Antoine’a Griezmanna z klubu. Nie ukrywał, że jest rozczarowany decyzją Francuza.

− Bardziej niż zły, jestem rozczarowany. Myślę, że Antoine miał wielką przyszłość w Atlético, czekało go wiele tytułów i mistrzostw. Problemem jest jednak to, że każdy myśli inaczej. Szanujemy jego decyzję i życzymy mu szczęścia w przyszłości. Ktoś odchodzi, ktoś inny przyjdzie. Nie mam pojęcia, gdzie zagra w przyszłości, o to pytajcie jego samego. Przejdzie tam, gdzie będzie chciał – powiedział Cerezo.

− To była niespodzianka i rozczarowanie. Gdybym był jego doradcą, powiedziałbym, żeby został. Każdy robi jednak to, co uważa. Icardi? Na razie o tym nie myślimy. Nie rozmawiałem jeszcze z Simeone, ale najważniejsze będzie to, co powie. Rozczarowanie jest jednak czymś innym niż złość - dodał prezes.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Znac Atletico i ich nosa do napadziorów, zaraz kogoś odkryją.

"Bardziej niż zły, jestem rozczarowany. Myślę, że Antoine miał wielką przyszłość w Atlético, czekało go wiele tytułów i mistrzostw"-

... wstawaj Enrique, zesr@łeś się!

Atletico zrobi świetny biznes. Oby również nam wyszło to na dobre w dłuższej perspektywie jeśli trafi do nas.

Wiele tytułów i mistrzostw xD

A co miał niby zrobić. Przedłużył kontrakt z myślą że Atletico się będzie rozwijać, a się okazało że filary zespołu są na wylocie. Całe atletico jest obecnie w przebudowie i o mistrzostwie w tym momencie nie mają co marzyć.

Szczerze to żal mi prezesa Atletico. AG przedłużył rok temu kontrakt, zainkasował sporą premię po czym stwierdził, że już nie chce być twarzą projektu i ucieka do innego klubu.

jeżeli trafi do nas , to bedzie kulminacyjny moment w karierze griezmana ciekawy jestem jak to sie dalej rozwinie

Trudno się dziwić.1 kwietnia Cerezo zadeklarował,że Gryzak zostaje na 1000% (nie pomyliłem ilości zer)

„czekało go wiele tytułów i mistrzostw” Tyle by mi wystarczyło by nie traktować tego Pana serio jako pracodawcy :P Tytułów czego ? Wicemistrza ? LoL

No szkoda Antoś żeś odszedł. U Nas w Atletico to byś miał mistrzostwa i Ligę Mistrzow i jeszcze bym Ci Złotą Piłkę ogarnął, a tak to odejdziesz i figę wygrasz, tyle Ci powiem - Enrique Cerezo

Zobaczymy co dla Griezmana hajs(PSG) czy football(Barca)...

Ja z kolei go rozumiem. W zeszłym roku dał szansę i pewnie argumentami o tytułach był kuszony. Jeśli jest ambitny, nie będzie na nie czekał kilka lat, zwłaszcza że obecna drużyna się powoli rozpada.
Komentarz usunięty przez użytkownika

A ja jestem rozczarowany zarzadem ze jeszcze trzymaja valverde i patrza na bezczynnie na marnowanie naszej ofensywy

Atletico, wiele tytułów i mistrzostw, wybierz jedno xD
konto usunięte

Mistrzostw czego? XD?