Javier Tebas: Messi nie pojawił się na gali 90-lecia LaLigi, bo jest dotknięty porażką z Liverpoolem

Julia Cicha

15 maja 2019, 16:30

Marca, AS

31 komentarzy

Na wczorajszej gali z okazji 90-lecia LaLigi FC Barcelona i Leo Messi odebrali nagrody, a Javier Tebas wypowiedział się na kilka tematów związanych z katalońskim klubem.

Barca, razem z innymi zespołami, otrzymała nagrodę za zdobycie przynajmniej jednego mistrzostwa Hiszpanii. Z kolei Leo Messi został nagrodzony jako zdobywca największej liczby bramek w historii rozgrywek oraz piłkarz z największą liczbą zwycięstw w LaLidze.

Messi nie pojawił się na gali, co skomentował prezes LaLigi Javier Tebas: − nie jestem na bieżąco ze sprawami Barcelony, ale wiem, że Messi jest dość dotknięty. Jeśli nie przyszedł na galę, to dlatego, że cały klub jest poruszony porażką z Liverpoolem. To były trudne dni. Messi jest najlepszym piłkarzem w historii LaLigi i zasługiwał na upamiętnienie jego gry. W moim życiu nie zobaczę już takiego zawodnika. Neymar? Lubię, by w naszej lidze grali najlepsi gracze na świecie prowadzeni przez najlepszych trenerów takich jak Guardiola czy Mourinho.

Na gali obecny był również Ronaldo, który opowiedział o odpadnięciu Barçy z Ligi Mistrzów: − Barca, tak jak i Real, to wielka drużyna z ogromnymi oczekiwaniami. Dlatego kiedy nie wygrywa, ludzie są wściekli. Według mnie to trochę przesada. Zdobycie trofeum Ligi Mistrzów to nie tylko matematyka. Barcelona jest świetnym zespołem i ma trenera, który udowodnił, że jest bardzo dobry.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Domyślam sie co ten gość czuje ... ale nikt awansu sam nie zrobi przykro mi się na niego patrzy ze musi użerać się z takimi grajkami ten gość nam dał tyle ze przez xxx lat nikt nam tego nie da zobaczycie .
« Powrót do wszystkich komentarzy