Mundo Deportivo: Jasper Cillessen bliski odejścia do Benfiki

Grzegorz Zioło

12 maja 2019, 13:40

Mundo Deportivo

30 komentarzy

Jasper Cillessen może rozegrać dziś swój ostatni mecz na Camp Nou w barwach Barcelony. Jak podaje Mundo Deportivo, holenderski bramkarz jest bliski odejścia do Benfiki. 

Dyrektor generalny klubu z Lizbony i Josep Maria Bartomeu utrzymują dobre relacje i znacząco posunęli się w negocjacjach w sprawie transferu. Media nie podają jeszcze kwoty, za jaką Cillessen miałby przenieść się do Portugalii, ale Barcelona zamierzała sprzedać swojego drugiego bramkarza za co najmniej 30 milionów euro. Mundo Deportivo podaje też, że Benfica zaproponowała Barcelonie pierwszeństwo przy zakupie niektórych młodych wychowanków portugalskiego klubu. Ta oferta nie obejmuje jednak João Felixa, czyli najbardziej rozchwytywanego piłkarza Benfiki.

Cillessen nosi się z zamiarem opuszczenia Barcelony od kilku miesięcy. Holender nie ma szans na regularną grę poza rozgrywkami o Puchar Króla, dlatego chce odejść do zespołu, w którym będzie mógł pokazać pełnię swoich umiejętności.

22 kwietnia Jasper Cillessen skończył 30 lat. Holender trafił do Barcelony z Ajaksu w 2016 roku za 13 milionów euro. W ciągu trzech lat pobytu w klubie zdobył dwa mistrzostwa Hiszpanii, Superpuchar Hiszpanii i dwa Puchary Króla. Szansę na być może ostatnie trofeum w barwach Blaugrany Holender będzie miał 25 maja, kiedy kataloński zespół zagra w finale pucharu kraju z Valencią.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Może dorzucić 20-30 mln i felixa zgarnąć

@Majsteer: Ma klauzulę 120 mln. Już pracują nad nową umową gdzie ma być 200 mln

@Majsteer: boje się ze po klęsce z liverpoolem zaden topowy zawodnik jak felix nie będzie chciał tu przyjsc

@karolek99: XD Zawodnicy to nie chorągiewy jak połowa osób tutaj

@DonAndresFCB: Święta prawda.... Kibice śmietan są bardziej zjednoczeni

@MNSbEstEver: Nie są bardziej zjednoczeni, nie wiem kolego czy widziałeś w komentarzach co się dzialo u nich po porażkach z Barceloną czy Ajaxem. Wszystkich wyprzedali włącznie z Perezem i nikogo nie kupili, bo jak stwierdzili do średniaka nikt nie będzie chciał przyjść

@alegre84: A tu jak jest ? Jeden wielki syf jak u nich
« Powrót do wszystkich komentarzy