Ernesto Valverde: Strata Ousmane'a Dembélé jest poważną komplikacją

Radek Koc

4 maja 2019, 23:52

Marca

24 komentarze

Szkoleniowiec Barcelony dokonał podsumowania meczu z Celtą i wyraził żal z powodu kolejnego urazu Dembélé. 

Kontuzja Ousmane'a Dembélé: Wygląda na to, że doznał urazu mięśniowego. Musimy poczekać do jutra. Oczywiście Ousmane jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem i jego strata w obliczu kolejnych spotkań jest poważną niedogodnością. Nie chciałem wpuszczać Coutinho, aby niepotrzebnie nie ryzykować. 

Todibo: W jego przypadku nic nie wiadomo. Przeprowadzimy potrzebne badania i być może okaże się, że to jedynie niegroźna dolegliwość. 

Podsumowanie spotkania: Momentami dominowaliśmy w tym pojedynku. Kiedy rywale strzelili pierwszego gola, poczuli, że mogą odnieść zwycięstwo. Nie potrafiliśmy im na to odpowiedzieć. 

Brak okazji do zdobycia bramki: Zagraliśmy z wieloma nowymi zawodnikami w składzie i było nam trudno przedostać się w pole karne rywala. W drugiej połowie nie generowaliśmy takiej liczby sytuacji, jaką powinniśmy byli sobie stworzyć, żeby móc zdobyć bramkę. 

Arthur: Aby Arthur mógł grać na tej pozycji, potrzebuje jeszcze trochę więcej zdecydowania i mocy. Oczywiście kiedy zyska większe doświadczenie, może się rozwinąć i zajmować tę pozycję. 

Pozytywne oceny: Zawsze oczekuje się czegoś od swoich zawodników, chociaż jest trudno, aby wszystko dobrze funkcjonowało. Umtiti zagrał dobrze, podobnie Wagué i Cillessen.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A co on myślał kupując go? Dembele to nie jest piłkarz o nadzwyczajnej fizyczności. Wystarczy mocny wiatr i chłop traci równowagę. Francuz waży ponad 60 kilo a jego nogi nie przekraczają 30 cm w obwodzie. Takie osoby nie mają łatwo na boisku (wiem, bo mam kolegę który wygląda podobnie) wystarczy lekkie dotknięcie w piszczel i chłop kurował się 2 tygodnie. Niestety Dembele nigdy nie będzie pewniakiem i ciężko mi wyobrazić jest teraz sprzedaż Coutinho :/

@MrArthur8: Porównujesz jakiegoś Twojego kolegę do profesjonalnego piłkarza?!

@Witekk10: Kurde to jest tylko przykład ;) Przecież logiczne jest to że dla takiej chudzinki wiele nie trzeba do jakiegoś stłuczenia

@MrArthur8: Dobre jako post humorystyczny.

@MrArthur8: Bo Busi to paker :)))

@MrArthur8: Śmieszne to co napisałeś :)

@karamustafa91: Napiszesz kiedyś coś mądrego czy się nie doczekamy?

@MrArthur8: Z tego co kojarzę w Rennais i BVB nie był bardziej postawny, a tych kontuzji tyle nie łapał. Wątpię, żeby to w tym był problem, zwłaszcza że LaLiga nie jest szczególnie siłowa.

@SeeleyBooth: Dobrze Panie mądrze piszący... może napiszę, a może nie. Szczerze to wisi mi Twoje zdanie na temat moich komentarzy, tylko nie pisz w liczbie mnogiej, bo wypowiadasz się w swoim imieniu, a nie wszystkich. Pozdrawiam :)

@karamustafa91: Moja odpowiedź nie była do Ciebie tylko do Arthura8. Zaszła pomyłka :)

@SeeleyBooth: ok, rozumiem. Pozdrawiam :)
« Powrót do wszystkich komentarzy