Sergio Busquets: Chcielibyśmy zdobyć mistrzostwo na Camp Nou

Radek Koc

24 kwietnia 2019, 00:19

Mundo Deportivo

5 komentarzy

Sergio Busquets wyraził radość ze zdobycia kompletu punktów i przyznał, że woli oficjalnie zostać mistrzem kraju dopiero po sobotnim pojedynku na Camp Nou.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze znaczenia, jakie ma to zwycięstwo z Alavés, oraz cieszymy się z pracy wykonanej w całym sezonie. Nie możemy się już doczekać sobotniego meczu. Chcemy zostać mistrzami Hiszpanii na Camp Nou z naszymi kibicami - powiedział Busquets.

- Jeśli chodzi o pojedynek z Alavés, to wiedzieliśmy, że rywale przygotowali bardzo defensywny plan gry i że będzie ciężko przedrzeć się pod ich bramkę. Mimo tego udało nam się dwa czy trzy razy tam dotrzeć. Mocno się napracowaliśmy i nie odpuściliśmy. Bramki były kwestią czasu - dodał pomocnik. 

Busquets odniósł się również do środowego spotkania Atlético z Valencią: - Będziemy obserwować wydarzenia w tym meczu, ale chcielibyśmy zdobyć mistrzostwo na naszym stadionie. W ostatnich latach dokonujemy czegoś historycznego - zakończył. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niby mistrzostwo już w kieszeni, ale lepiej niech tak wszyscy nie cwaniakują. Zła passa i mogą jeszcze zostać bez niczego

100% się z Tobą Busi zgadzam że w ostatnich latach dokonujecie czegoś historycznego:)