Carles Aleñà: Wolałbym zdobyć tytuł w sobotę i świętować go z naszymi kibicami

Radek Koc

23 kwietnia 2019, 23:52

Marca

12 komentarzy

Carles Aleñá podzielił się kilkoma spostrzeżeniami na temat zakończonego spotkania z Alavés. Młody wychowanek katalońskiego klubu przyznał, że nastawia się na świętowanie mistrzostwa w najbliższy weekend.

Otworzenie wyniku: Dobrze rozpoczęliśmy ten mecz i mieliśmy kilka okazji w pierwszej połowie. Potem było nam trochę trudniej. Moja bramka? Świetne podanie od Sergiego Roberto, potem znakomite przepuszczenie piłki przez Luisa i gol. Jestem zadowolony, że mogłem pomóc drużynie i że wywalczyliśmy trzy punkty. 

Większa ruchliwość na boisku: Trener powiedział nam w przerwie, abyśmy bardziej szukali wolnych przestrzeni. Gra była zbyt pozycyjna, więc musieliśmy szukać więcej ruchu i wchodzić w drugą linię. Druga połowa była w naszym wykonaniu naprawdę dobra. 

Mistrzostwo Hiszpanii: Teraz musimy czekać na to, co zrobi Atlético. Jeśli zwycięży, to postaramy się przypieczętować mistrzostwo w następny weekend przed naszą publicznością. Zasługujemy na ten tytuł, byliśmy najlepsi. Wolałbym zdobyć tytuł mistrzowski w sobotę na Camp Nou i świętować go z naszymi kibicami. Jeśli jednak zdobędziemy mistrzostwo już jutro, to również będzie bardzo dobrze.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wyróżniał się wczoraj , ze cały czas chciał piłkę i nie oddawał jej do tylu tylko cały czas szukał podania do przodu
Najbardziej zaimponowały mi jego prostopadle piłki , świetnie wtedy rozrywał obronę rywala
MVP meczu

Wczoraj rewelacyjny występ Hiszpana. Mimo kilku mankamentów zagrał jeden z najlepszych o ile nie najlepszy mecz w Barwach Barcelony, będą z niego ludzie

Jeden z lepszych jak nie najlepszy mecz Aleny w koszulce Barcy...
I to nie dlatego że strzelił gola ale do momentu zmiany był cały czas pod grą,nie tracił piłek
i dokonywał dobrych wyborów.
Widać że chłopak grając u boku wysokiej klasy specjalistów wyciąga wnioski i te najlepsze elementy dodaje do swojego warsztatu.

Ja w sobotę jadę na 30 mojego znajomego ,,Wielki fan Realu Madryt '' i mam nadzieję że w jego urodziny będę mógł wypić jego zdrowie i majstra ukochanej drużyny:)VeB

Piękne słowa o zdobytej bramce. " Świetne podanie od Sergiego Roberto, potem znakomite przepuszczenie piłki przez Luisa i gol." wysoko ceni Roberto i Suareza, a jego bramkę która jednak była z tego wszystkiego najważniejsza skomentował tylko słowem "gol". Naprawdę robią w La masi dobra robotę w wychowaniu tych dzieci i młodzieży, charakter Aleni ma w tym największe znaczenie, ale myślę że szkółka dołożył cegiełkie do takiego zespołowego myślenia.

Będzie remis w meczu Atletico vs Valencia :)

Też będe świętował ale w sobote Dreamstate :v

Dzisiaj bardzo dobry występ Alenii. Kilka fajnych, otwierających podań i oczywiście brameczka :)

Opłaca się stawiać na młodych i zdolnych. Może się to zwrócić i nie trzeba wydawać cały czas wielkich pieniędzy.

brawo liczę na więcej Twoich występów

Niesamowity występ, warto stawiać na wychowanków