Dzisiejszy trening

Julia Cicha

17 kwietnia 2019, 14:50

Mundo Deportivo

27 komentarzy

FC Barcelona wróciła do treningów i rozpoczęła przygotowania do meczu z Realem Sociedad. Dla zawodników, którzy zagrali z Manchesterem, dzisiejszy trening miał charakter regeneracyjny. 

W ćwiczeniach wzięli udział wszyscy dostępni piłkarze pierwszego zespołu oraz Iñaki Peña, Riqui Puig, Moussa Wagué i Abel Ruiz z Barçy B. Kontuzjowany Thomas Vermaelen wziął udział w części zajęć, a Samuel Umtiti trenował dziś indywidualnie.

W najbliższym tygodniu Barcelonę czekają trzy starcia w LaLidze: z Realem Sociedad, Deportivo Alavés i Levante.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

9 punktów w tych trzech meczach i cieszymy się z mistrzostwa.

Umtiti stracił 3/4 sezonu tak czy siak ale głupi nie robił operacji,także powodzenia mu życzę w robieniu kariery...drugi Vermalen z niego będzie

Znajomy sprzedaje kolagen. Może to mu pomoże na kolano.

Kroczek po kroczku :) po tryplet:) szkoda najabardziej ze 1 mecz Lm zagramy na camp nou wolalbym na odwrot ale kazda slabosc trzeba pokonac jesli chce sie wszystko wygrac

Umtiti indywidualnie, coś czuje, że "smród" tej kontuzji będzie się za nim ciągnął, aż nie zrobi operacji (oby nie). Nawet jak BigSam gra, to nie przypomina zawodnika z przed kontuzji, szkoda chłopaka.

zapewnijmy sobie pierw mistrza a potem rotujmy na maxa co najwyżej 2-3 zmiany by nie zajechać zawodników ale bez przesady rytm meczowy też im potrzebny jest.

Widzę tutaj sami wyznawcy rotacji.

W sobotę jakieś rotacje w pierwszym składzie i obowiązkowo 3pkt, w tygodniu z Alaves pierwszy skład i w następny weekend na swoim stadionie pieczętujemy mistrza Hiszpanii.