Emerson: Na razie nie myślę o Barcelonie, będę robić to w lipcu

Radek Koc

19 marca 2019, 20:35

Mundo Deportivo

2 komentarze

Emerson jest wypożyczony z Atlético Mineiro do Betisu, a za kilka miesięcy stanie się własnością FC Barcelony. W ostatnim spotkaniu z mistrzami Hiszpanii Brazylijczyk rozegrał blisko pół godziny, a później wypowiedział się na temat swoich wrażeń po tym meczu.

- Jestem bardzo zadowolony z szansy, jaką otrzymałem w meczu z Barceloną, i smutny z powodu końcowego wyniku. Poprawiam swoją formę każdego dnia, aby być gotowym do gry w zespole Betisu. Kiedy wynik stał się dla nas niekorzystny, pomyślałem, że mógłbym wejść na boisku i postarać się coś zrobić. Na początku odczuwałem lekką presję, ale potem było tylko lepiej i czułem się bardziej swobodnie - powiedział.

- Po zakończeniu spotkania rozmawiałem z moimi znajomymi i powiedziałem im, że graliśmy naprawdę dobrze do momentu odgwizdania tego faulu, którego moim zdaniem nie było. Messi ma ogromne umiejętności i strzelił gola. Wyglądaliśmy naprawdę korzystnie, ale on pojawił się po raz kolejny... 

Emerson przebywa na wypożyczeniu w Betisie do 30 czerwca, a potem jego transfer do Barcelony stanie się oficjalny. Następnie kataloński klub wypożyczy go ponownie do Betisu na dwa kolejne sezony. Sam piłkarz powstrzymuje się od oceny tej sytuacji.  - Na razie nie myślę o mojej przyszłości. Jestem w Betisie i skupiam się na jak najlepszej grze. Niezależnie od tego, czy chodzi o Barçę, Getafe, czy jeszcze jakąś inną drużynę. Potem w lipcu będę myśleć o Barcelonie. Na razie tego nie robię.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

mam wrażenie że to kolejny transferowy niewypał będzie .Tak jak w przypadku Boatenga,Murillo czy chociażby A.Gomes. Obym się mylił ,choć na PO mamy coraz lepszego Semedo

A moim zdaniem faul był i jak zobaczysz sobie powtórkę to zdanie zapewne zmienisz.