Thibaut Courtois: Aby wygrywać mecze, trzeba strzelać gole

Radek Koc

3 marca 2019, 11:30

Sport

26 komentarzy

Thibaut Courtois w kilku słowach ocenił występ Realu Madryt w meczu ligowym z Barceloną.

- Aby wygrywać mecze, trzeba zdobywać bramki. Tego nam zabrakło w obu spotkaniach z Barceloną. Zabrakło nam dokładności w ostatnim podaniu oraz precyzji w wykończeniu akcji. Z kolei piłkarze Barcelony wyszli obronną ręką z naszych znakomitych okazji do zdobycia gola. Piłka nie chciała wpaść do siatki. 

- Nie ma powodów do myślenia, że jesteśmy zdołowani z powodu Barcelony. W dwóch meczach graliśmy na tym samym poziomie co oni, a może nawet lepiej. Kiedy jednak nie strzela się gola, przegrywa się. Rywale nie zmarnowali swoich sytuacji. 

- Musimy nadal walczyć i starać się dobrze grać w lidze do samego końca. Damy z siebie wszystko również w Lidze Mistrzów. Miejmy nadzieję, że zajdziemy daleko. Możemy tego dokonać, grając w ten sposób. 

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niektórym piłka nożna wchodzi za bardzo i przestają widzieć realny sens tej zabawy. Można grać dobrze i przegrać, ale nie można powiedzieć, że było się lepszym i się przegrało bo o tym kto grał lepiej decydują bramki. Za piękną a nieskuteczną grę nie ma nagród. Jeżeli atak nie zdobywa żadnej bramki a obrona wpuszcza 4 w 3 dni to cholernie nie jest to dobra gra.

Byliśmy nawet lepsi, hehehe dalsze zakłamywanie rzeczywistości. Chłopie obudź się!!! Wasza gra nie jest w stanie zwyciężyć z Barceloną, może z innymi tak, ale nie z Barceloną. Dopóki tego nie zrozumiecie, dopóty nie będziecie zwycięzcami El Classico

Czasami to mam wrażenie, że niektórzy piłkarze mówią rzeczy na poziomie przedszkolaka. "Żeby wygrać, trzeba strzelać gole"... Hm, a żeby się wyspać, trzeba iść spać...

Nie liczą się słowa tylko czyny. A wszyscy widzieliśmy, jak pokłonami oddał hołd Messiemu i Rakiticowi. Takie zadośćuczynienie za brak szpalerów. Zaimponował mi tym.

Zapomniał dodać że gdyby Barca wykorzystała swoje sytuacje to wynik mógł być o kilka bramek większy

Wielu tutaj tzw kibiców często powołuje się na autorytet w osobie Papa Guardioli. Hiszpan swego czasu wypowiedział takie słowa- ,,każdego przeciwnika należy szanować...". Pytam się- gdzie u niektórych, prócz próby wątpliwego ,,zabłyśnięcia" dla kilku like'ów od podobnych sobie, jest szacunek dla wypowiedzi bramkarza Realu? Ja z kolei uważam, że każdy na ten szacunek powinien sobie zapracować, a bramkarz Realu, tym co dotychczas osiągnął, bezkonfliktowym charakterem oraz bardzo rozsądną wypowiedzią na zaistniały temat, na ten szacunek zasłużył.
konto usunięte

Z cyklu: opinie kontrowersyjne.

Żeby wygrać trzeba strzelać gole, ale zapomniał dodać , że i nie tracić!

Jak pływak chu.. mówi , że woda za gęsta :)

"Byliśmy nawet lepsi". Ale co z tego,
ze nie wykorzystaliście żadnej okazji bądź setki, a Barca wam wbiła 4 a wy jej 0 w ciągu 3 dni i to gdy graliście u Siebie . Ach Ci filozofowie z Madrytu :D
konto usunięte

Wymieniłem wydech w Harleyu, piękny, donośny klang. Tylko Thibaut bredzi.

Jak to dobrze mądrego posłuchać

Polać temu panu:D

Tak jest..
W dwóch meczach 4 bramki i to wy byliście lepsi..
Dobre...
Tibo dowcipniś
Komentarz usunięty przez użytkownika

Który to już kolejny Realowiec mówi "Aby wygrywać mecze, trzeba zdobywać bramki"...to jakieś nowe odkrycie w Madrycie...

jak wałęsa jestem za a nawet przeciw XD

Niesamowita myśl, Thibaut. Jeśli wygram, to nie przegram.

Courtois też miał kilka fajnych interwencji wczoraj, mogłoby się zakończyć większą wygraną :P

Thibaut Sokrates Courtois. Dobrze że do tego doszedł i wpadł na tak odkrywczą myśl przed zakończeniem kariery.

Mądrego aż miło posłuchać.
konto usunięte

Tobie byly strzelane wiec o co Kaman :) aby nie przegrac trzeba Bronic haha:)