Mundo Deportivo: Sergi Samper ma przenieść się do Japonii

Łukasz Lewtak

2 marca 2019, 09:00

Mundo Deportivo

14 komentarzy

Jak informuje dziś dziennikarz Mundo Deportivo Miguel Rico, Sergi Samper jest blisko przejścia do japońskiego zespołu Vissel Kobe.

Kontrakt 24-letniego pomocnika z FC Barceloną wygasa w czerwcu bieżącego roku. Katalończyk bardzo często zmaga się z kontuzjami, które zahamowały jego rozwój. Sergi Samper rozegrał jedynie 33 minuty w rozgrywkach o Puchar Króla.

Miguel Rico informuje, że Hiroshi Mikitani, założyciel i dyrektor wykonawczy głównego sponsora FC Barcelony, japońskiej firmy Rakuten, wykorzystał ostatnią wizytę w stolicy Katalonii z okazji Mobile World Congress, aby porozmawiać z Barçą na temat Sergiego Sampera i jego przejścia do drużyny Vissel Kobe. Zdaniem dziennikarza Mundo Deportivo 24-letni pomocnik jest bliski przeniesienia się do Japonii.

W zespole Vissel Kobe Sergi Samper spotkałby się z dwoma znakomitymi byłymi piłkarzami FC Barcelony Andrésem Iniestą i Davidem Villą

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (14)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze