Arthur kontuzjowany!

Julia Cicha

8 lutego 2019, 14:13

FCBarcelona.es

178 komentarzy

FC Barcelona poinformowała, że Arthur doznał kontuzji mięśnia dwugłowego lewego uda i bedzie pauzować przez około 3-4 tygodnie.

Przeprowadzone dziś rano badania potwierdziły uraz pomocnika. Nie wiadomo, czy Brazylijczyk zdąży wyleczyć się na mecze z Realem Madryt. Jego występ w rewanżowym starciu półfinału Pucharu Króla stoi pod dużym znakiem zapytania, a niewykluczone, że Arthura zabraknie również w ligowym El Clásico.

Klub dodaje, że zawodnik z pewnością nie zagra w spotkaniach z Athletikiem, Realem Valladolid, Sevillą i Olympique'iem Lyon.

https://

Arthur Melo
Arthur Melo
  • Typ kontuzji: Uraz mięśnia dwugłowego uda w lewej nodze
  • Data odniesienia kontuzji: 08.02.2019
  • Przewidywany czas powrotu: za około 3-4 tygodnie

Kontuzja

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Aż prosi się o wystawienie Coutinho w środku, może tam odzyska formę.

@Pressinho: Nie ma żadnych niestety podstaw do wystawienia Cou w środku pola. Obecnie nie daje drużynie nic pozytywnego. Będzie grał Vidal - Busi - Rakieta. Alena na zmianę. Fajnie być wirtualnym trenerem.

@kuffs : Nie daje, ale może to wina taktyki. Mam wrażenie, że nieważne kto by grał na lewym skrzydle, grałby słabo,gdyż jest to strona Alby, która zabiera lewoskrzydłowemu przestrzeń do gry. Dembele też radził sobie tam średnio. Dlatego chciałbym zobaczyć Coutinho bliżej środka pola.

@Pressinho: Trochę sami jesteśmy sobie winni bo przed przyjściem Cou każdy (prawie każdy) widział w Cou następce Iniesty. Aż chyba sam Cou w to uwierzył. Zwróciłem uwagę w ostatnich meczach, że on na siłę szuka zejścia do środka i pierdyknięcia rogala. Już wszyscy to widzą i wiedzą co zagra. Ma tak słabą psychikę, zblokował się, nie potrafi już zagrać nic innego? Trudna sprawa.

W Arthura nie wierzyłem. Jako jedyny na forum użytkownik VeB twierdził, że to będzie kocur. Chylę czoła. Arthur dopiero się rozwija, uczy gry w lidze hiszpańskiej. Ma chyba 22 lata. Ciekawe co będzie prezentował za 2,3 lata. Może być kosmos. Tak, będzie kosmos jak trenerem zostanie Xavi.

@kuffs : Za to ja nie wierzę w Xaviego.Obawiam się, że Barca pod jego wodzą to będzie klepanie dla klepania, nieskuteczne i przewidywalne.
« Powrót do wszystkich komentarzy