Lucas Vázquez: Byliśmy lepsi, remis nie jest sprawiedliwym wynikiem

6 lutego 2019, 23:49

AS

75 komentarzy

Po meczu z Barceloną na Camp Nou w Pucharze Króla (1:1) Lucas Vázquez był zadowolony z gry Realu Madryt, ale nie z wyniku.

- Mamy mieszane odczucie. Ogólnie rozegraliśmy dobry mecz. Ze względu na liczbę okazji mogliśmy strzelić jeszcze jakąś bramkę i dlatego mamy mieszane odczucia z powodu remisu. Zabrakło nam nieco skuteczności na ostatnich metrach.

- Możemy być zadowoleni z meczu, ale nie z wyniku. Byliśmy lepsi, mieliśmy więcej okazji i remis nie jest sprawiedliwym wynikiem. Zagraliśmy bardzo dobrze, stwarzaliśmy okazje, ale zaszkodził nam ten brak skuteczności. W ostatnich 10-15 minutach mieliśmy szanse na zdobycie drugiego gola.

- Spodziewaliśmy się, że Messi zagra od początku, ale kiedy jest na ławce, normalnie wchodzi do gry.

- Od meczu przegranego przez nas 1:5 wiele się zmieniło. Trudno jest skupiać się na tym meczu, ponieważ wynik był mylący. Trzeba żyć teraźniejszością. Od kilku meczów mamy bardzo dobre odczucia.

Tego typa nie lubię na równi z Ramosem. No i Solari dołącza do klubu po ostatnich wypowiedziach.

Ten to ma poczucie humoru :D

Po pierwszej połowie płacz, że Real dużo lepszy, pod koniec mecz płacz, że Real ciśnie, a jak piłkarz Realu powie, że byli lepsi to też płacz, bo teraz nagle uważacie, że Barca była lepsza. Żałosne.

Ciekawe w czym byli lepsi na pewno w niedostawaniu żółtych kartek

Chłopak widział inny mecz.

Lucas zjedz Snickersa! ;)

Wacek, podekscytował się jakby wygrał LM. To tyle z waszej radochy.

zrobili jedną akcję i się podniecają , szkoda że Barcelona zagrała jakby miała downa bo by się skończyło znowu 5;1

Jacy byliście? Przecież jeszcze w 1 połowie powinien być remis. No tak, przecież wy tylko swoje widzicie, a tych sytuacji sam na sam Malcoma, czy poprzeczki już nie. Real zapomniał że mecz nie kończy się po 20 minutach, lub ich strzelonej bramce, a to zdecydowanie za mało żeby ograć Barcelonę, nawet tą która nie jest w najwyższej formie

Dla nich to że nie przegrali 5-1 to już powód do tego by powiedzieć , że byliśmy lepsi . Przecież Barca nie miała 70 % posiadania piłki ani nie oddała o połowę więcej strzałów więc zdecydowanie byliśmy lepsi . Gdyby tak było bylibyśmy gorsi a tak przecież nie ośmieszyliśmy się jak ostatnio więc byliśmy lepsi .

Zgadzam się, byliście lepsi, bo nie dostaliście manity jak ostatnio.

Klaun zawsze zostanie klaunem. Skoro nawet kibice Realu się z niego śmieją to jak my mamy traktować jego wypociny poważnie?

Rozumiem, że każdy gracz będzie bronił swojej drużyny, ale trochę obiektywizmu by nie zaszkodziło.

Gość działał mi na nerwy już na boisku a teraz to już sam nie wiem co mam o nim myśleć. Patrzyłem na niego i myślałem, "Ale bezczelny cwaniak z gęby". Widzę że się myliłem on jest po prostu tępy.

No i niby ta lepsza drużyna chyba oddała jeden strzał na bramkę w drugiej połowie... W pewnym momencie było 10 do 8 w strzałach dla Barcelony i wssystkie 8 strzałów Realu z pierwszej połowy. Trzeba być niespełna rozumu żeby opowiadać takie głupoty, że było się lepszym, praktycznie nie wąchając piłki w drugiej części meczu.

:D Lepsi?
To trzeba było to udowodnić na boisku i strzelić kolejne bramki.
Zwykły biały cwaniak i frustrat... Boli ostatnie 5:1 lanie i chcieli się chłopcy odgryźć ale nie wyszło jak zwykle, zresztą.
Nie ma co oczekiwać obiektywizmu od chłopca z Realu.

Lucas wstawaj, zesrales sie

Taaa, w drugiej polowie bez oddania strzalu na nasza bramke ale byli lepsi ;D. Lepsi moze byli w ciagu 20 pierwszych minut, a okazje mieli glownie przez nasze bledy defensywne. Pozniej mecz sie wyrownal, szkoda ze Malcom nie strzelil tej akcji 1 na 1 bo spalonego nie bylo jakby sprawdzili na Varze. Jak w rewanzu uda sie wyjsc w optymalnym skladzie to ja jestem spokojny. VISCA!

Co za koleś. Zero pokory. Ja powiem ze to byl niesamowicie wyrownany klasyk od bardzo bardzo dawna i wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy ;-) Awans jak najbardziej mozliwy zarowno dla Barcy z racji tego ze w Madrycie sobie radzą bardzo dobrze jak i dla Realu.

Patrzę na tego gościa to widzę ucznia Cristiano jak nic.

Byliśmy lepsi....zero pokory, jak zwykle. Powinien powiedzieć:rozegraliśmy dobre spotkanie, lecz zabrakło nam skuteczności,postaramy nadrobić to w rewanżu. Za takie wypowiedzi Leo i spółka powinni ukarać tych pyszałków z Madrytu.

Jak zawsze ;D :)

Temu panu już nie polewamy :D mogli to pokazać na boisku strzelając gola na 2:1 , mecz był otwarty i obie strony mogły wygrać dziękuję :)

To ten gosciu co symulowal w polu karnym w meczu przeciwko Juventusowi.