El Clásico w półfinale Pucharu Króla!

Dariusz Maruszczak

1 lutego 2019, 13:30

255 komentarzy

Dziś o 13:30 odbyło się losowanie par półfinałowych Pucharu Króla. Barcelona w tej fazie rozgrywek zmierzy się z Realem Madryt.

Losowanie odbyło się na stadionie Benito Villamarín, na którym 25 maja zostanie rozegrany tegoroczny finał rozgrywek. Pierwsze spotkanie Barçy z Los Blancos odbędzie się na Camp Nou 6 lutego o 21:00, a do rewanżu dojdzie 27 lub 28 lutego na Santiago Bernabéu. W drugim półfinale Real Betis zagra z Valencią. W późniejszym czasie RFEF poda dokładne terminy meczów rewanżowych.

Pary półfinałowe Pucharu Króla:

Barcelona - Real Madryt (pierwsze spotkanie 6 lutego o 21:00)

Real Betis - Valencia (pierwsze spotkanie 7 lutego o 21:00)

Przedstawicielem katalońskiego klubu podczas ceremonii był jak zwykle dyrektor ds. relacji instytucjonalnych i sportowych FC Barcelony Guillermo Amor. Na gorąco skomentował on wyniki losowania: „w rywalizacji z Realem Madryt trzeba być bardzo uważnym. Real gra dobrze i jest drużyną zwycięzców, która walczy o wszystko. Czeka nas ciężka praca”.

Na temat losowania wypowiedział się też przedstawiciel Realu Madryt Emilio Butragueño: „dla kibiców wielką atrakcją będzie obejrzenie trzech Klasyków [na początku marca oba zespoły zmierzą się w LaLidze - przyp. red.]. Oczekujemy bardzo intensywnych i wyrównanych spotkań. Wierzymy w naszych piłkarzy i zobaczymy, co się stanie. To jeden z najwspanialszych meczów, jakie można zobaczyć”.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wierzę że damy rady ale trzeba pamiętać że el clasico to jest zawsze 50/50. Na takie spotkanie jest ogromna motywacja! Vamos !! Przejechać się po nich !!!
« Powrót do wszystkich komentarzy