Jaime Mata: To zaszczyt dzielić boisko z Leo Messim

Grzegorz Zioło

6 stycznia 2019, 23:20

AS

4 komentarze

Jaime Mata prawdopodobnie zapamięta mecz z Barceloną na długo. Napastnik Getafe trafił dziś do siatki dwa razy, ale jego pierwszy gol nie został uznany z powodu faulu Ángela na Clemencie Leglecie. W drugiej połowie Hiszpan miał też znakomitą okazję do wyrównania, jednak po minięciu Marca-André ter Stegena nie trafił do pustej bramki. Po zakończeniu spotkania Mata udzielił krótkiej wypowiedzi w strefie mieszanej.

Prośba o koszulkę Messiego: To zaszczyt grać przeciwko najlepszemu zawodnikowi na świecie. Mam szczęście i zaszczyt, że mogę dzielić z nim boisko.

Getafe podniosło się, choć przegrywało 0:2: Rywale byli długo przy piłce, mieli duże posiadanie. Mieliśmy swoje okazje i wytrzymaliśmy trudny moment, kiedy przegrywaliśmy 0:2. Byliśmy bliscy doprowadzenia do remisu. 

Kolejne spotkanie: Jeśli tracimy gola ze stałego fragmentu gry, kiedy musimy być mocniejsi w obronie... tak to się kończy. Musimy walczyć dalej i myśleć o meczu w Pucharze Króla.

Rozmawiałeś z sędzią po anulowanym golu?: Powiedział mi, że widział faul Ángela. Nie wiem, czy sprawdził to w powtórce, ale skoro tak gwizdnął, musiał widzieć sytuację bardzo dokładnie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bardzo wyważona wypowiedź. Super.

Szacunek za wypowiedź.

Dziś sędzia nic nie widział bardzo dokładnie, albo miał takie śmieszne okulary co odwracają kolory i obraz do góry nogami :)