Ivan Rakitić: Gra we wszystkich meczach? Znajdę siłę, kiedy tylko będzie trzeba

Julia Cicha

16 grudnia 2018, 23:57

Sport

18 komentarzy

Ivan Rakitić po raz kolejny wystąpił w pierwszym składzie Barcelony, a drużyna wygrała z Levante 5:0. Po meczu pomocnik udzielił wypowiedzi dla mediów.

− W poprzednim sezonie źle zagraliśmy na tym stadionie. W dzisiejszym spotkaniu od 20. minuty kontrolowaliśmy grę i cieszyliśmy się nią.

− Zapomnieliśmy już o wydarzeniach z poprzedniego sezonu. Nie udało nam się zakończyć go bez porażki, ale teraz myślimy o rozegraniu kolejnej świetnej kampanii.

− Umieliśmy poczekać na nasz moment i kiedy pojawiło się wolne miejsce, ofensywni zawodnicy je wykorzystali. W drugiej połowie naprawdę cieszyliśmy się grą. Kiedy odzyskujemy piłkę na połowie przeciwnika, Leo i Luis zajmują się wykończeniem akcji. Chcemy cieszyć się ich grą.

− Mam się dobrze, będziemy mieli teraz kilka dni wolnego, a potem odpocznę z rodziną w Boże Narodzenie. Chcemy grać we wszystkich meczach. Znajdę siłę, kiedy tylko będzie trzeba.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Ivan to jest gość :)
Szkoda że dostaje na tej stronie tak srogi hejt... Jak dla mnie, zasługuje na większe docenienie i mniejszą krytykę.

Ale tutaj nie chodzi o to czy znajdzie siłę by grać...Znajdź siłę i powiedz w końcu że jesteś słaby i odejdź!Nie kalaj tego pięknego sportu swoją grą i nie męcz moich oczu.

Lubie to. :)

Ludzie zrozumcie, że to jego pasja i chciałby grać jak najczęściej. Jak na orliku czy gdzie tam gracie się zmęczycie to założę się, że mało kiedy prosicie jednak o zmianę. Bardzo niewielu piłkarzy się ucieszy, że trener daje mu odpocząć, nawet jeśli tego odpoczynku naprawde potrzebuje.

Ale trzeba mu oddać, że jest skubany niezmordowany. Jak hiena.

Nie wiem o co wam chodzi.. Gdyby się nie czuł na siłach, to na pewno powiedział by o tym trenerowi i usiadł by na ławce.. Poza tym z tego co się orientuję, Barcelona korzysta z systemu monitorujacego wydolność piłkarzy i gdyby Ivan był zajechany to na pewno system by to wykrył.. Jedynym problemem jest niestabilna forma.

Jak tak dalej będzie grał w kazdym meczu to pod koniec sezonu padnie trupem xDD

Ta zobaczymy jeszcze XD

No to Ivan uspokoił wszystkich na La Rambli XD

+spokojnie Ivan, nawet jak Ty sam nie znajdziesz w sobie siły, Erni udowodni Ci, że drzemią w Tobie zapasy energii!

Cóż, wypada tylko użyć popularnego zwrotu, treściwego i krótkiego - "XD"