Thomas Vermaelen: Mój powrót do Premier League jest możliwy

Radek Koc

10 grudnia 2018, 23:50

Marca

12 komentarzy

Thomas Vermaelen udzielił wywiadu AFP i opisał swoją obecną sytuację w Barcelonie. Kontrakt Belga z klubem wygasa w czerwcu przyszłego roku i piłkarz nie wyklucza odejścia. 

- Nie żałuję przyjścia do Barçy. Przybyłem tutaj, aby grać w towarzystwie najlepszych piłkarzy na świecie, i to jest bardzo wyjątkowe. Oczywiście nie jest łatwo być podstawowym graczem w każdym meczu, ale generalnie jestem zadowolony. Gra na jednym boisku z tymi chłopakami każdego dnia sprawia, że jestem bardzo wdzięczny - powiedział Vermaelen. 

Belgijski stoper w szczególny sposób odniósł się do dzielenia szatni z Messim. - Na treningach gra tak samo jak w meczach. Wyobraźcie sobie tylko takie rzeczy każdego dnia na zajęciach treningowych! Dzięki niemu stałem się lepszym piłkarzem. 

Vermaelen zastanawia się także nad swoją najbliższą przyszłością. - Powrót do ligi angielskiej nie jest niemożliwy. Przechowuję wyjątkowe wspomnienia związane z moim pobytem w Anglii. Byłem tam bardzo szczęśliwy - zakończył.  

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

Świetny obrońca, ilekroć miałem okazję go widzieć na boisku (choć nie oglądam każdego meczu "od deski do deski") grał pewnie, notował udane interwencje, dobrze się ustawiał itp. itd.

Mówiąc o powrocie do PL przewiduje już swoją karierę trenerską?

ale LM ma na koncie mimo, że nie zagrał w tamtym sezonie ani minuty w rozgrywkach

Używanie słów "grałem'" to lekka przesada :) wakacje ma piękne trzeba przyznać

Nie gra tyle, bo jest szklany. Tyle w temacie.

Gdyby nie urazy to byłby fantastyczny obrońca. A tak, to nie wiem w ogóle dlaczego go kupiliśmy, a jeszcze bardziej się zdziwię gdy faktycznie jakiś klub z PL go zakontraktuje.

Fajny gość, szkoda że taki szklany. Nie miej jednak kiedy jest poklejony, można na Niego liczyć

Nagłówek jak z onetu :O
konto usunięte

Tomuś,a nie lepiej pójść do Ajaxu i zapełnić lukę po odejściu Matiego do Barcy?