Borja Iglesias: Nie jest łatwo przełknąć tę porażkę

Grzegorz Zioło

9 grudnia 2018, 08:27

Mundo Deportivo

3 komentarze

Po zakończeniu derbów Barcelony Óscar Duarte i Borja Iglesias z Espanyolu wypowiedzieli się na temat porażki swojego zespołu.

– Mecz był dla nas bolesny, ale jestem dumny z moich kolegów, którzy walczyli do końca i nie złożyli broni. Kiedy nie wychodzi, czasem ważne są inne rzeczy, takie jak ta. Od początku wykonywaliśmy pracę, którą ustalił trener w ciągu tygodnia, czyli graliśmy dobrze w defensywie i wychodziliśmy do kontrataków, ale pierwszy gol z rzutu wolnego zmienił wszystko w tym meczu. Nie trzeba bić na alarm, ale powinniśmy dalej pracować, jeszcze ciężej, jeśli to możliwe, ponieważ dziś byliśmy bardzo dobrze przygotowani. Wszystkie drużyny przechodzą złe serie i oby nasza skończyła się jak najszybciej. Myślimy już o przyszłości – stwierdził Duarte.

– Wynik nie jest taki, jakiego oczekiwaliśmy. Nie jest łatwo to przełknąć, ale drużyna pokazała, co potrafi. Następnym razem musimy poszukać naszej najlepszej wersji. Mieliśmy swoje nastawienie i nie wyszło, ale trzeba przeanalizować mecz i wyciągnąć wnioski – przyznał z kolei Borja Iglesias.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Można narzekać na straty punktów,ale kiedy ostatnio był taki sezon że po 5-1 i 4-0 laliśmy Real i Espanyol.

Serce rośnie, jak widzę Espanyol na kolanach. W meczach z Realem dwóch minut nigdy nie grają z takim zaangażowaniem jak przeciwko Barcelonie. Pierwszy raz od dawna nie było polowania na kości w zestawie z sędzią, który pozwalał na tą rzeź i od razu zostali rozsmarowani. Mam nadzieję, że kiedyś spadniecie w pi*du z tej ligi i nigdy więcej nie wrócicie.