Oficjalnie: Malcom nie zagra przez 10-15 dni

Dariusz Maruszczak

6 grudnia 2018, 13:06

FCBarcelona.cat

44 komentarze

We wczorajszym meczu z zespołem Cultural Leónesa Malcom musiał przedwcześnie opuścić murawę z powodu kontuzji. Dziś Brazylijczyk przeszedł szczegółowe badania, które potwierdziły odniesienie urazu.

Jak poinformowała FC Barcelona w specjalnym komunikacie medycznym, Malcom skręcił prawy staw skokowy i nie będzie do dyspozycji Ernesto Valverde przez około 10-15 dni.

To oznacza, że Brazylijczyk z pewnością opuści następne mecze z Espanyolem i Tottenhamem, a jego ewentualny występ w ostatnich spotkaniach 2018 roku z Levante i Celtą będzie uzależniony od postępów w leczeniu. Malcom może być niepocieszony zwłaszcza z tego powodu, że nie zagra w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów, na co miałby spore szanse, ponieważ Barcelona ma juz pewny awans z pierwszego miejsca.

Przypomnijmy, że Malcom miał już w tym sezonie problemy z prawym stawem skokowym. We wrześniu doznał bowiem nieco poważniejszej kontuzji, a jego absencja trwała trzy tygodnie.

Malcom Silva
Malcom Silva
  • Typ kontuzji: Skręcenie prawego stawu skokowego
  • Data odniesienia kontuzji: 05.12.2018
  • Przewidywany czas powrotu: 10-15 dni

Kontuzja

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Obecnie przechodzę przez to samo tylko, że ja dochodzę do zdrowia 2 miesiąc i daleko mi do powrotu na boisko a tu proszę, 15 dni i gość będzie już normalnie grał XD

@LastChaos: Dla jednych kawior dla drugich zasiłek xd

@LastChaos: Bzdura,na 2 tyg po takim urazie nie ma szans,2 m-ce -to czas na przebudowę i wzmocnienie struktur otaczających.Biologi nie zmienisz. B.dobre leczenie ok.1,5 -2 m-cy. Słabsze-3-miesiące doprowadza do 70% poprawy.

@LastChaos: Mogę Ci kolego z autopsji pomóc co zrobić żeby to trwało o połowę krócej

@Flyingbetoniarka: W takim razie poproszę o jakąs dobrą rade
« Powrót do wszystkich komentarzy