Luis Suárez wdał się w małą kłótnię z Gerardem Piqué

Radek Koc

12 listopada 2018, 13:16

Sport

64 komentarze

Luis Suárez i Gerard Piqué wdali się w nerwową wymianę zdań tuż po zakończeniu meczu Barcelony z Betisem. Najprawdopodobniej chodziło o nieudane podanie. 

Kamery telewizyjne uchwyciły moment, w którym obaj piłkarze dość żywiołowo dyskutowali ze sobą na środku boiska. Zarówno Piqué, jak i Suárez zakryli twarz dłońmi, ale to nie przeszkodziło hiszpańskim dziennikarzom "wyłapać" temat ich rozmowy. Urugwajczyk wypomniał Katalończykowi jedno z zagrań w trakcie meczu. Środkowy obrońca nie pozostał dłużny i odgryzł się: "teraz będziesz mi pie***lił o jakimś podaniu, nie wku*wiaj mnie!".

Kilka minut wcześniej Gerard Piqué miał podobną utarczkę słowną z Arturo Vidalem. W tym przypadku chodziło o akcję, w której stoper przeszkodził lepiej ustawionemu Chilijczykowi w oddaniu strzału na bramkę Betisu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Całkowicie normalna sytuacja po meczu. Kto nigdy nie bluzgał po przegranej i nie wykłócał się z kolegą niech pierwszy rzuci kamieniem. Współczuje dziennikarzom, że nie mają ciekawszych tematów.

@czak: Nic dodać, nic ująć. Sensację to może wzbudzić jedynie u osób, które nigdy nie grały w piłkę, chociażby z kolegami na boisku. Tam też można się zagotować, a co dopiero w meczu o stawkę.

@czak: Święte słowa dziennikarze już naprawdę przesadzają
« Powrót do wszystkich komentarzy