France Football: Nicolas Pépé może trafić do Barcelony

Julia Cicha

28 września 2018, 14:30

Sport

7 komentarzy

France Football podaje, że młody Nicolas Pépé może trafić do Barcelony. Jego koledzy z Lille zapewniają, że napastnik zagra w wielkim klubie. W tym sezonie zawodnik strzelił już w Ligue 1 cztery bramki, tyle samo ile Neymar i Mbappe. Do tego dorzucił trzy asysty.

Postawa Pépé na boisku dała mu miejsce na pierwszych stronach francuskich gazet. Piłkarzem interesuje się wiele klubów, w tym Barca. Według France Football „skaut Barcelony był już na stadionie Lille, by obejrzeć Pépé na żywo”.

Młody napastnik trafił do Lille latem 2017 roku z Angers. 23-latek może grać zarówno na lewym, jak i na prawym skrzydle, a nawet za środkowym napastnikiem. Zawodnik urodził się pod Paryżem, ale zdecydował się występować w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. „Rozmawiam z Pépé każdego dnia na treningach, bez wątpienia zagra w wielkim europejskim klubie. Może występować w Realu, Barcelonie czy Manchesterze United” – powiedział o koledze obrońca José Fonte. Z kolei Marcelo Bielsa uważa, że „nie jest to urodzony strzelec, ale nigdy nie widział meczu, w którym nie miałby 3-4 okazji bramkowych bez względu na pozycję, na jakiej gra”.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Póki trenerem jest Valverde niech chłopak nawet tu nogi nie stawia. Zgnije na trybunach albo ukisi się na ławie. Suarez robi co może by pokazać trenerowi że powinien parę spotkań zacząć na ławie ale wszyscy wiemy jak jest

Po co ma iść do Barcelony? żeby siedział na ławce jak Malcom?