Malcom wśród powołanych na spotkanie z Leganés [WIDEO]

Dariusz Maruszczak

25 września 2018, 20:24

FCBarcelona.cat

32 komentarze

Ernesto Valverde ogłosił listę piłkarzy powołanych na jutrzejszy mecz z Leganés w 6. kolejce LaLigi.

Do kadry wracają Malcom, który był ostatnio kontuzjowany, a także Thomas Vermaelen, który zastąpił zawieszonego za czerwoną kartkę Clementa Lengleta. Valverde postanowił zrezygnować z Denisa Suáreza, a wbrew spekulacjom dziennika Sport na liście nie znalazł się również Juan Miranda. W kadrze zabrakło miejsca dla Sergiego Sampera, który otrzymał ostatnio pozwolenie na grę od lekarzy.

Poniżej przedstawiamy nazwiska piłkarzy Barcelony powołanych na mecz z Leganés.

Bramkarze: Ter Stegen, Cillessen.

Obrońcy: Semedo, Piqué, Jordi Alba, Sergi Roberto, Umtiti, Vermaelen.

Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Coutinho, Arthur, Vidal.

Napastnicy: Luis Suárez, Messi, Dembélé, Malcom, Munir.

Nieobecni decyzją trenera: Denis Suárez, Rafinha, Samper, Aleña.

Zawieszeni: Lenglet.

Barcelona odbyła dziś ostatni trening przed starciem z Leganés. W zajęciach uczestniczyli wszyscy dostępni zawodnicy pierwszego zespołu, a także Iñaki Peña, Juan Miranda i Riqui Puig.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (32)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze