Pacheco: Pierwszy gol był kluczowy, trudno jest obronić taki strzał

Julia Cicha

19 sierpnia 2018, 11:45

AS

8 komentarzy

Bramkarz Deportivo Alavés zapewnia, że jego zespół rozegrał dobre pół godziny, ale po golu Messiego Barça lepiej wykorzystała wolną przestrzeń na boisku.

Gra: Wytrzymaliśmy pół godziny, a potem dopadły nas problemy fizyczne. Po pierwszym golu rywale znaleźli więcej wolnej przestrzeni i potrafili nas skrzywdzić.

Bramka Messiego: Bardzo trudno jest obronić taki strzał. Jeśli mur nie podskoczy, piłka może pójść górą, trudno jest zgadnąć. Bramkarze niewiele wtedy widzą. To trafienie było kluczowe, wcześniej dawaliśmy radę, ale brakowało nam spokoju w ataku.

Pierwszy mecz: Chcieliśmy wyrwać jakiś punkt, w poprzednich latach bardzo utrudniliśmy Barcelonie grę na Camp Nou. Teraz myślimy już o kolejnym spotkaniu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ten tekst, że brakowało spokoju w ataku to lekki eufemizm. Oni już z piłką na własnej połowie panikowali w sytuacjach kiedy była szansa wyjść z fajną kontrą. Szanuję za sprawną grę w defensywie, ale gadanie, że do straty gola było super to zwykłe bajdurzenie. Zagrali pod cud, a cudu nie było.

Wyszkoleni i technika pilkazy w takich meczach ma bardzo duze znaczeni.

Zawsze pierwszy gol w meczu jest kluczowy...

Mnie zaskoczyła reakcja piłkarzy Alaves po tym golu Messiego. Oni nie mieli do siebie na wzajem pretensji. Oni się śmiali z podziwu jak Leo ich wykiwał.