Następny mecz:  Valladolid  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 sierpnia 22:15  ·  2. kolejka La Liga Canal + Sport 2   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Barcelona wraca do treningów z myślą o meczu z Sevillą [WIDEO]

 10 sierpnia 2018, 12:00

 Dariusz Maruszczak

Źródło: FCBarcelona.cat

 35 komentarzy

Barcelona po jednym oficjalnym dniu przerwy wróciła do zajęć w celu przygotowania się do spotkania z Sevillą o Superpuchar Hiszpanii.

Co prawda Ernesto Valverde dał wczoraj swoim piłkarzom wolne, ale według dziennika Sport kilku z nich pojawiło się w Ciutat Esportiva. Klub nie potwierdził jednak tych doniesień. Dziś trener Barcelony miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy pierwszego zespołu, w tym Arthura, który prawdopodobnie będzie mógł zagrać z Sevillą. Nie wiadomo jednak, czy tak w rzeczywistości się stanie, ponieważ Barcelona wciąż ma zbyt wielu piłkarzy spoza Unii Europejskiej i ktoś z grona Arthur, Malcom, Vidal nie będzie mógł zagrać w pierwszym meczu sezonu.

W dzisiejszych zajęciach uczestniczyli również zawodnicy Barcelony B Juan Miranda i Riqui Puig. Z kolei Carles Aleñá i Denis Suárez kontynuowali ćwiczenia indywidualne po odniesionych przez nich kontuzjach.

Udostępnij:

Komentarze (35)

Gorące tematy