Tuttosport: Éric Abidal spotkał się z Paulem Pogbą

Julia Cicha

1 sierpnia 2018, 16:00

Tuttosport, Mundo Deportivo

43 komentarze

Ernesto Valverde przyznał na ostatniej konferencji prasowej, że po odejściu Iniesty i Paulinho chce pozyskać pomocnika. Celem Barcelony jest Adrien Rabiot, ale włoski Tuttosport informuje dziś, że Éric Abidal spotkał się w Los Ángeles z Paulem Pogbą.

Francuski zawodnik spędzał wakacje w Kalifornii, co miał wykorzystać dyrektor sportowy Barçy w celu przekonania go do transferu na Camp Nou. Do spotkania miało dojść w tajemnicy w prywatnej willi. Włoski dziennik nie podaje potencjalnej kwoty transferu, ale wiadomo, że w przeszłości Manchester kupił Pogbę za 105 milionów euro, więc Katalończycy musieliby prawdopodobnie przewyższyć tę sumę.

Z kolei Mundo Deportivo zapewnia, że Éric Abidal zaprzeczył powyższym doniesieniom. Dyrektor sportowy miał potwierdzić, że przyjaźni się z zawodnikiem, ale równocześnie podkreślić, że zawsze rozmawia najpierw z klubem, a nie z piłkarzem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mam nadzieje, że nie zobaczę Pogby w Barcelonie, jak ku[ować to tylko Thiago! Na łatwiej i taniej będzie kupić Thiago, a pewnie i pensja niższa. Wątpię żeby United oddał Pogbę za mniej niż 100 mln.
konto usunięte

@Kamiloza91: Dwie inne pozycje, kogo ty porownujesz? Thiago = Arthur rozgrywajacy, Pogba = Busi, DM

@patryk: Nie porównuje jako zawodnik tylko transfer. Najwięcej mówi się o transferze Thiago oraz Pogby, dlatego porównuje. Wiadomo, że to inni typy piłkarza.

@patryk: W Barcelonie Pogba prędzej grałby na pozycji Rakiety niż Busiego.
« Powrót do wszystkich komentarzy