Guillermo Amor, dyrektor ds. relacji instytucjonalnych i sportowych pierwszej drużyny FC Barcelony, wypowiedział się na temat przebiegu El Clásico oraz kontrowersji towarzyszących spotkaniu.
Mecz: Oba zespoły włożyły wiele wysiłku, żeby wygrać to spotkanie. Przez wiele minut graliśmy w dziesiątkę. Mogliśmy prowadzić 3:1, a w meczu nie brakowało niczego. Była walka, oddanie i kontakt fizyczny. Prawdę mówiąc, jesteśmy zadowoleni. To był piękny mecz dla kibiców.
Wypowiedź Butragueño: Zgodzę się z Zidane'em i Casemiro. To nie był najlepszy dzień na rozmowę o sędziach. Arbiter gwizdał to, co widział. Sędziowanie nie jest łatwe.
Improwizowany szpaler: Nie zakończyliśmy świętowania. Zobaczymy, jak będzie wyglądać końcówka sezonu. Zrobiliśmy to, co do nas należało. Ten sezon był udany, ponieważ wygraliśmy ligę i Puchar Króla. Przez pewne okoliczności nie odnieśliśmy zwycięstwa w Rzymie i już o tym nie myślimy.
Komentarze (4)