Reakcje piłkarzy Barçy po konferencji Andrésa Iniesty

Łukasz Lewtak

28 kwietnia 2018, 09:26

Twitter/Facebook

16 komentarzy

Andrés Iniesta ogłosił decyzję o odejściu z Barcelony po zakończeniu obecnego sezonu. Wielu piłkarzy Barçy zamieściło specjalne wpisy w mediach społecznościowych skierowane do kapitana drużyny.

"Andrésie, dziękuję za te wszystkie lata futbolu. To był przywilej cieszyć się tym sportem u twojego boku i przeżyć razem tyle niezapomnianych chwil. Życzę ci wszystkiego najlepszego w sporcie i w życiu podczas nowego etapu. Jesteś fenomenalny na boisku i poza nim. Będziemy za Tobą tęsknić!!!", napisał na Facebooku Leo Messi, zamieszczając kilka zdjęć z Andrésem Iniestą.

"Będziemy za Tobą tęsknić" - napisał krótko Gerard Piqué.

https://twitter.com/LuisSuárez9/status/989913162773422081

"Dziś publicznie ogłosiłeś swoją decyzję, jednak na szczęście pozostał mi czas, żeby się tobą cieszyć, przyjacielu!!!!! Jesteś wspaniałym kapitanem" - napisał Luis Suárez.

"Dziękuję za tak dużo, Andrésie! Odchodzi mój kapitan, mój kolega, mój przyjaciel. Cieszmy się wspólnym czasem, który nam pozostał. Mocno ściskam!" - taki wpis zamieścił Ivan Rakitić.

"Dzięki kapitanie, dzięki mistrzu. Granie u twego boku przez dwa sezony było zaszczytem i dumą. Jesteś wzorem", napisał Samuel Umtiti.

"Miałem dużo szczęścia, że mogłem przeżyć wiele chwil u boku cracka i tak dobrego człowieka jak ty. Bardzo będziemy za tobą tęsknić" - tak wpis skierowany do Iniesty opublikował Nélson Semedo.

"Dzięki za wszystko. Granie z tobą było przyjemnością. Życzę ci wszystkiego najlepszego!!!", takimi słowami zwrócił się do Iniesty Thomas Vermaelen.

"Życzę ci wszystkiego najlepszego, kapitanie", napisał krótko Jasper Cillessen.

"Kochany Andrésie, będę opowiadał z dumą, że grałem z wyjątkowym piłkarzem. Jednak to nie twoja magia z piłką przy nodze sprawia, że jesteś niepowtarzalny, tylko ty! Dziękuję za każdą chwilę, każdą wiadomość, za całą twoją pomoc! Dużo szczęścia" - napisał André Gomes.

"Byłeś dla mnie wzorem, odkąd trafiłem do FC Barcelony. To była przyjemność, że dzieliłem z tobą tyle chwil. Dziękuję za wszystko. Jesteś wzorem dla wszystkich!" - podkreślił Sergi Roberto.

https://twitter.com/DenisSuárez6/status/989921981100429312

"Dzięki, GENIUSZU. WIECZNY Andrés" - napisał Denis Suárez.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Żadne słowa nie oddadzą smutku, ze kończy sie pewna epoka.

Tyle w zyciu czlowiek przezywa smutnych sytuacji i nie placze.. Ale czytajac te wpisy i kiedy dociera do mnie ze Andres gra ostatni sezon to łzy same kapią...:(

łezka w oku się kręci :(

Andres, byłeś i pozostaniesz wielkim piłkarzem. Twoja dla gra dla wielu zostanie niezapomniana. Można by dużo pisać o tym, co przez lata uczyniłeś dla Barcy i jej kibiców.
Pozostaje wszystko streścić w jednym słowie - legenda!
Dziękujemy!

Łza sie kreci w oku jak sie to czyta. Niby to bylo juz przesadzone ale po oficjalnym ogloszeniu czowiek mieknie.

Smutno mi,że odchodzi,że nie kończy kariery w klubie. Wiem,że bedzie jeszcze grał,ale pewien etap już za nim i przez to łzy cisną się do oczu:-(

Jestem pewien że Bojan też dodał jakąś formę pożegnania. Był taki czas, że mieli na siebie duży wpływ i warto byłoby dodać jego wypowiedź tutaj. Podobnie Xavi który zapewne również nie pozostał obojętny.
Ogólnie dobrze byłoby dodać reakcje byłych gwiazd Barcelony.

Coś się kończy niestety, ale przyjaźnie zostają na zawsze! Piękny obrazek i ogromny szacunek dla Iniesty! Zasłużenie! Legenda.

Też macie wrażenie że na tym zdjęciu Verma się mocno wzruszył? Gość tym sezonem pokazał że stać go na grę w Barcy i odkad nie męczą go kontuzje wydaje się że idealnie wkomponował się w szatnie

Witam. Pytanie trochę wyrwane z kontekstu. Wiecie może jaki to jest model bluzy lub gdzie można kupić, ktora mają założona Iniesta i Rakitic na zdjęciu. Dodaje jeszcze link taka sama ma Mina https://www.instagram.com/p/Bh2cwgpF85l/?hl=pl z góry dzięki za pomoc