Ter Stegen: Sezon się nie skończył, mamy jeszcze dwa ważne cele

Łukasz Lewtak

11 kwietnia 2018, 18:19

Instagram

63 komentarze

Marc-André ter Stegen jako jedyny z piłkarzy Barcelony skomentował wczorajszą porażkę z Romą na jednym z portali społecznościowych.

"Wczoraj nie zagraliśmy na takim poziomie, jaki prezentowaliśmy w tym sezonie. Chcieliśmy wygrać ten mecz, ale tego nie osiągnęliśmy. Gratulacje dla Romy za powrót. Pozostańmy spokojni, pozytywni i skupieni na tym, co przed nami. Sezon zdecydowanie się nie skończył, mamy jeszcze dwa ważne cele. Chcemy ponownie zdobyć mistrzostwo Hiszpanii i podnieść nasz czwarty Puchar Króla. Forca Barca!", napisał Marc-André ter Stegen na Instagramie pod zdjęciem z wczorajszego meczu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gdyby nie Marc, ten mecz skończyłby się dużo szybciej. Nie pierwszy raz w tym sezonie Niemiec wyczynia cuda między słupkami, szkoda że tym razem jego wysiłek poszedł na marne.

@nergal34: Paradoksalnie strata 3 bramki pomogła nam sie obudzić uwazam ze gdybyśmy stracili ją w okolo 70 minucie to strzelilibyśmy tą jedna bramkę

@Rajek99: Zgoda.

@Rajek99: Paradoksalnie masz rację, ale przecież nie będziemy obwiniać Marca za to, że dobrze bronił. Chyba nie idziemy w tym kierunku, co? :D

Działa to też w dwie strony, bo przy wyniku 3-0 do przerwy mogło się to skończyć władowaniem nawet 6 bramek, a wtedy śmiechom w internecie nie byłoby końca.

@Rajek99: Paradoksalnie to zaczelismy grac jak Roma sie cofnela. Do 80 min nas cisneli i nie dali nam grac swojej pilki, a po tym jak strzelili na 3:0 cofneli sie przez co mielismy wiecej miejsca.

@Rajek99: Paradoksalnie gdyby nie wysoka wygrana w pierwszym meczu, Roma nie wyszłaby tak ofensywnie i mecz zapewne inaczej by się ułożył. I Barca wtedy być może zagrałaby z większym zaangażowaniem.

@Rajek99: Racja, tym gorzej świadczy to o drużynie, która grała na stojąco aż do bramki dającej Romie awans i o Valverde, który dopiero wtedy obudził się ze zmianami.

@Rajek99: Nie bój się . Roma wiedziała w jakim momencie ją strzelić
« Powrót do wszystkich komentarzy