Arthur: Neymar polecił mi Barcelonę

Julia Cicha

20 marca 2018, 16:00

Sport

76 komentarzy

Arthur Melo ponownie wypowiedział się na temat FC Barcelony, w której może zagrać już w sezonie 2018/19. Pomocnik udzielił wywiadu dla O Globo. Opowiedział, kto zarekomendował mu kataloński klub, oraz z kim rozmawiał o grze i życiu w Barcelonie. Na razie celem Brazylijczyka jest powołanie na mistrzostwa świata w Rosji.

− Kiedy pojawiły się informacje i plotki o zainteresowaniu ze strony Barcelony, porozmawiałem krótko z Neymarem na zgrupowaniu reprezentacji. Zapytałem go o Barçę, a on bardzo chwalił klub i miasto. Polecił mi tę drużynę. Potem rozmawiałem na Instagramie z Philippe Coutinho, który we wszystkim zgodził się z Neymarem. Powiedział, że Barcelona to piękne miasto, a klub jest idealny do pracy – podkreślił Arthur.

− Jestem zadowolony, że negocjacje zakończyły się pomyślnie dla mnie i dla Grêmio, które jest mi bardzo bliskie i któremu chciałem pomóc. Jestem zadowolony z rozwoju sytuacji. Jeśli będę musiał dołączyć do Barçy wcześniej, rozwiążemy tę sprawę wspólnie. Teraz jestem już w 100% zdrowy, ustaliłem to z lekarzami. Nie wróciłbym do gry przed całkowitym wyleczeniem. Pracuję, bo tylko w ten sposób mogę zwiększyć swoje szanse na grę na mundialu. Jeśli Tite mnie powoła, będę bardzo szczęśliwy – dodał pomocnik.

Powiązane artykuły

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Mnie on nieprzekonuje . Porównując do Xaviego nasuwacie mi tezę że kibicujecie Barcy od ostatniej wygranej LM i nic niewiecie o grze Xaviego
Xavi w rozegraniu był nawet lepszy od Messiego a wy go porównujecie do jakiegoś noname-a z Brazylii jak by te ponad 20 pucharów Xaviego w Barcy i 32 asysty w jednym sezonie laliga 2008/09 to było nic.

@XaviELMaestro6: O Xavim mało kto mówił do Euro 2008 na którym miał dużo więcej lat niż Arthur. Nie mówię, że to na pewno będzie dobry transfer bo z tym bywa różnie, ale to co widać u Brazylijczyka to dobra kontrola piłki, świetne podanie i te kółeczka, w których mistrzem był Xavi. Jak na 21 lat to chyba nieźle? Daj mu pograć sezon w Barcelonie potem oceniaj. Bo idąc takim tokiem rozumowania to Xavi raczej w Barcelonie by nie pograł :P

@Sandu!: Chyba chciałeś napisać do MS 2002

@XaviELMaestro6: Ty nawet widze nie masz pojecia w jakim wieku Xavi stał sie filarem Barcy, ze takie głupoty gadasz.

@XaviELMaestro6: Jak już chcesz pisać głupoty, to zadbaj chociaż o ich czytelność.

@XaviELMaestro6: Xavi miał wtedy 22 asysty
« Powrót do wszystkich komentarzy