Conte: Uważam, że w pierwszym meczu z Barceloną zagraliśmy wspaniale

Łukasz Lewtak

12 marca 2018, 10:30

Sport/AS

26 komentarzy

Chelsea przygotowuje się już do środowego meczu z Barceloną na Camp Nou. Trener The Blues Antonio Conte chce, aby jego drużyna zagrała tak jak w pierwszym spotkaniu na Stamford Bridge.

- Uważam, że w pierwszym meczu zagraliśmy wspaniale. To było prawie perfekcyjne spotkanie. W rewanżu musimy umiejętnie odbierać piłkę, być uważni i zachować taką samą koncentrację jak w pierwszym meczu. Zmierzymy się z jedną z najlepszych drużyn na świecie. Musimy przygotować się w odpowiedni sposób - podkreślił Antonio Conte.

- Nie będzie łatwo. Musimy o tym wiedzieć i postarać się znaleźć właściwie rozwiązanie na środowy mecz. Czasami najlepszym sposobem jest rozmowa z piłkarzami i opracowanie wspólnego planu. Barcelona ma doświadczenie, a nam go brakuje, ponieważ zdobywa się je latami - dodał włoski szkoleniowiec The Blues.

Chelsea przyleci do Barcelony we wtorek. Londyńczycy zatrzymają się w hotelu Sofia. O 18:30 Antonio Conte i jeden z piłkarzy Chelsea pojawią się na konferencji prasowej, aby porozmawiać z dziennikarzami. Pół godziny później rozpocznie się trening The Blues na Camp Nou.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

spokojnie , dzieki bogu rozgrywamy dwumecz ze strategicznego punktu widzenia stoimy lepiej , ten mecz mielismy tylko przetrwac z korzystnymwynikiem mimo słabej gry udało sie , na camp nou myśle że sobie poradzimy :)

A mnie się wydaje,że nie powinniśmy im umniejszać bo zagrali bardzo dobrze taktycznie i w dalszym ciągu awans otwarty dla obu z drużyn

Zagrali wspaniale, bo gdyby zagrali "dobrze", to by przegrali :)

Myślę, że Iniesta zagra w tym meczu i że wynik zakończy się 2-1 dla nas :D

Grali dobrze ale bez rewelacji. To Barca zagrała średni mecz. Ale trzeba przyznać, że taktycznie Conte wygrał z Valverde pod kątem taktyki. Gdyby nie błąd Christensena mogłoby być niekolorowo.

Spokojnie jutro 2:0 dla nas, każdy jest w mega formie i każdy ma głód by postrzelać na Camp Nou takiemu zawodnikowi jak Chelsea :)) Chcę byśmy spotkali się w finale z RealemMadryt, to jest moje marzenie i pyknąć ich na 3:0 w finale hehe :)

Prawda jest taka, że równie dobrze mogło się skończył 3:1 i też wynik byłby sprawiedliwy. Barcelona zaprezentowała się bardzo słabo w pierwszym meczu. Dlatego teraz muszą stanąć na wysokości zadania.

Liczę na przekonujące zwycięstwo. Zawsze chciałem aby Barca pokazała im miejsce w szeregu. Niestety ich taktyka i profesjonalne podejście do meczów z nami zawsze powodują że są dla nas ciężkim przeciwnikiem. Autobus - nie autobus ale cholera robią robotę a liczy się wynik końcowy.
konto usunięte

Po wypowiedzi Conte zrozumiałem jak obszerne pojęcie ma przysłówek wspaniale...

Hazard na 25 metrze od bramki cały mecz rzeczywiście to było piękne

Ja tam najbardziej cieszę się z tego, że Leo wkoncu ostatnio nie zagrał i mógł odpocząć. Myślę że wróci wypoczęty na Chelsea i da nam awans :D

Ja liczę na pokaz umiejętności Barcelony i pokazanie wszystkim jak silni jesteśmy w tym sezonie, typuje 3:0 :)

Jakie typy Panowie? O ile zagra Iniesta i Roberto, to ja wstępnie 2:0.