Następny mecz:  Barcelona  -  Tottenham     ·  Niedziela, 29 lipca 05:00  ·  Presezon   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz

Bardzo słaba frekwencja na Camp Nou

 1 lutego 2018, 23:36

 Julia Cicha

Źródło: Marca

 16 komentarzy

Dzisiejszy mecz półfinału Pucharu Króla z Valencią z trybun Camp Nou obejrzało zaledwie 50 959 osób. To drugi najgorszy wynik w tym sezonie po spotkaniu ze Sportingiem w Lidze Mistrzów (48 336).

Do zestawienia nie jest wliczany mecz z Las Palmas rozegrany 1 października przy pustych trybunach. Dla porównania tydzień temu, w rewanżowym spotkaniu z Espanyolem rozegranym o tej samej godzinie w środku tygodnia, na stadionie pojawiły się 79 774 osoby. Warto dodać, że oba spotkania były transmitowanego w bezpłatnej telewizji. Różnica leżała jednak w wadze obu meczów. Z Espanyolem Barça potrzebowała remontady, ponieważ przegrała pierwszy pojedynek 0:1. Kibicom nie pomogła dziś również pogoda – w stolicy Katalonii padało cały dzień i było zimniej niż tydzień temu.

Najlepsza frekwencja na Camp Nou w tym sezonie przypada na mecz z Realem Madryt w Superpucharze Hiszpanii. Tego dnia na stadion przyszło 89 514 osób. Drugim meczem w zestawieniu są wspomniane derby w Pucharze Króla, a trzecim – pojedynek z Juventusem w Lidze Mistrzów (78 656).

Udostępnij:

Komentarze (16)

Gorące tematy