Nowy lukratywny kontrakt Barçy z Beko

Xoaniño

25 stycznia 2018, 20:15

Mundo Deportivo

43 komentarze
  • Umowa między Barceloną a turecką firmą Beko jest już praktycznie dopięta
  • Logo Beko pojawi się na przedniej części koszulek treningowych, a także w ośrodku treningowym Ciutat Esportiva oraz w szkółkach piłkarskich La Masía
  • Kontrakt ma obowiązywać przez 3 lata z możliwością przedłużenia, a Barcelona ma otrzymać 19 milionów euro za rok

Nowa i lepsza umowa między Barceloną a producentem sprzętu AGD Beko dotycząca koszulek treningowych jest już praktycznie dopięta – brakuje jedynie oficjalnego potwierdzenia. Jak donosi Mundo Deportivo, potwierdzając tym samym swoje doniesienia sprzed tygodni, Beko będzie chciało być bardziej widoczne na koszulkach treningowych Blaugrany – logo firmy ma widnieć na przodzie, a nie jak dotychczas - z tyłu. Dzięki temu firma będzie lepiej rozpoznawalna na światowym rynku. Beko planuje pokazać się nie tylko na koszulkach, ale również w ośrodku treningowym Ciutat Esportiva oraz w szkółkach piłkarskich La Masía.

Umowa ma obowiązywać przez trzy lata z możliwością przedłużenia pod warunkiem spełnienia pewnych wymagań, o których dowiemy się podczas oficjalnego potwierdzenia zawarcia porozumienia. W ramach nowej umowy Barcelona otrzyma 19 milionów euro za każdy rok obowiązywania kontraktu. To bardzo wysoka kwota, biorąc pod uwagę to, że logotyp Beko pojawi się jedynie na koszulkach treningowych oraz w ośrodku Ciutat Esportiva Sant Joan Despí.

Oficjalne ogłoszenie nowego kontraktu zaplanowane zostało na drugi tydzień lutego – wtedy w terminarzu Barçy nie będzie żadnego meczu w środku tygodnia, a Real Madryt zagra w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Paris Saint–Germain.

Beko to firma związana z Barceloną od 2014 roku, a nowa umowa sprawi, że stanie się trzecim, po Nike i Rakutenie, największym sponsorem klubu.

W ramach obecnej umowy, która wygasa w 2018 roku, logo Beko widnieje na rękawie koszulek pierwszej drużyny oraz na tylnej części koszulek treningowych. Po podpisaniu nowego kontraktu znak firmowy Beko będzie widoczny podczas każdego treningu Barçy, dzięki czemu Turcy na nowo zaistnieją w życiu katalońskich cracków.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

(...)Oficjalne ogłoszenie nowego kontraktu zaplanowane zostało na drugi tydzień lutego – wtedy w terminarzu Barçy nie będzie żadnego meczu w środku tygodnia, a Real Madryt zagra w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Paris Saint–Germain.(...)

Co do tego ma mecz realu? xD śmiechłem :D

Lepsze Beko, Rakuten od Qataru :) A kasa musi wpadać by być na szczycie :)
Komentarz usunięty przez użytkownika

Sam kontrakt z firmą BEKO nieco mnie bawi. Choć przyznaję, że dziewiętnaście baniek za rok to już całkiem konkretna kwota.

Ostatnio kupowałem lodówkę. Kilka fajnych a tu naglę lodówka z Beko i od razu "Bierzemy ją!" Pytanie dlaczego ją a ja od razu. Ma związek z Barcelona a więc bierzemy i co? Pralka, lodówka jest z Beko :P

Lukratywna ? Przecież to nawet na jedną pensję byle jakiego gracza nie styknie... no ale grosz do grosza ...

oooooo beko :)

Najbardziej pozytywna rzecz po Turanie (pół żartem, pół serio)

To tak jakby ich logo znika z meczowych trykotów?

Przed podjeciem wspolpracy caly sprzet domowy juz mialem z Beko...natomiast niedawno srodki nivea poszly do kosza z uwagi na nieodwracalny upadek wizerunkowy;))

Mam pytanko, wie ktoś gdzie można obejrzeć transmisję dzisiejszego meczu on-line?

Beko to szajs!!! Lodówka zrobiła mi wysiadke pół roku po końcu gwarancji... no i poszło 1600 z gazem :/ Unikajcie!! Tureckie są dobre ale dywany i chałwa a nie AGD

Bartomeu ma łeb do pieniędzy trzeba to przyznać. A bez pieniędzy niestety nie ma sukcesów i nie było by Messiego( ogromny kontrakt), Dembele i Coutinho

Bartomeu dobre biznesy kręci

Mogliby już zaokrąglić do 20 baniek xd
Nie no, świetne info, niezła kasa :D

Bardzo dobra nowina, im więcej pieniędzy w budżecie tym lepiej.