Denis Suárez zagrał na Balaídos od pierwszej minuty, a po zakończeniu spotkania udzielił wypowiedzi dla Barça TV, analizując występ Barcelony.
− Zawsze gdy tu wracam, jest to coś wyjątkowego, przychodzą wszyscy moi przyjaciele i rodzina. Wynik jest dobry, mamy pozytywną dynamikę i nie możemy się zatrzymywać.
− Z Celtą gra nam się ciężko, szczególnie na wyjeździe. Przestrzeliłem okazję na 2:1, nie mogę marnować takich okazji. Teraz musimy myśleć o rewanżu.
− Mamy niesamowity skład, nie widać różnicy niezależnie od tego, kto gra. Ci, którzy występowali rzadziej, wykonali krok do przodu. To prawda, że nie było Messiego czy Iniesty, ale dobrze radzimy sobie w tym sezonie.
− Dembélé był szybki, nie jest łatwo wrócić do gry po takim czasie. Mam nadzieję, że złapie jak najlepszą formę i będziemy mogli cieszyć się jego grą.
Komentarze (32)