PSG również interesuje się Arthurem

Xoaniño

29 grudnia 2017, 21:15

Sport

41 komentarzy
  • Rośnie liczba chętnych na zakontraktowanie Arthura
  • Do walki o pomocnika włączył się też PSG
  • Barcelona ustala szczegóły transferu zawodnika z jego agentem

Barça powinna się pośpieszyć, aby dopiąć transfer Arthura. Z dnia na dzień przybywa bowiem chętnych na zakontraktowanie pomocnika brazylijskiego Grêmio. Wśród zainteresowanych pozyskaniem utalentowanego 21-latka jest wiele europejskich klubów. Jak donosi brazylijskie Radio Gaucho, PSG aktywnie monitoruje sytuację Arthura, za którego, według wspomnianej stacji, Grêmio chce otrzymać ok. 51 milionów euro.

Barcelona zdaje sobie sprawę z rosnącego zainteresowania Arthurem i z tego powodu wypracowała strategię, którą stosuje od kilku tygodni. Na początku grudnia dyrektor sportowy Robert Fernández udał się do Argentyny i Brazylii, aby osobiście porozmawiać z piłkarzem, a zarząd Blaugrany dał zielone światło na przeprowadzenie transferu. W tej chwili brakuje jedynie ustalenia szczegółów kontraktu z agentem piłkarza, który wydaje się skłonny do podjęcia rozmów z Barçą.

Nie ulega wątpliwości, że styl gry Arthura pasuje do stylu gry Barcelony, a sam piłkarz to wysoce utalentowany gracz, który za nic nie powinien umknąć Katalończykom. Niemniej Brazylia to rynek bardzo burzliwy, a Barça przekonała się o tym podczas nieudanego transferu Gabriela Jesúsa, który teoretycznie był już „zaklepany“. Dlatego trzeba liczyć na to, że oferta Barcelony okaże się bardziej atrakcyjna od propozycji innych klubów, w tym PSG.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jeszcze bardziej nagłaśniajcie temat żeby wszyscy się zainteresowali.

Zamiast Miny De Ligt, do pomocy Goretzka i Coutinho, na skrzydło jako alternatywa dla Dembele młody Arnaiz i powoli wprowadzać młodzież z cantery.

Z dwojga złego już bym wolał by to miejsce dla zawodnika spoza UE zajął Arthur niż Mina. Obrońcę jakiegoś zawsze się znajdzie, ale znaleźć pomocnika pasującego do Barcy to już jest sztuka, mamy z tym problem już od kilku okienek transferowych. Jeśli faktycznie ten Arthur coś godnego prezentuje i Valverde go chce, to niech biorą właśnie jego.
konto usunięte

Spoko. Wymiana za RABIOTA?

Jest Robert, Alena po co jeszcze Arthur?

WIDZĘ ŻE JAK BACA KOGOŚ CHCE TO JUŻ REAL PSG TO JEST ROBIONE NA ZŁOŚĆ....

Widze ze teraz Psg zabawia sie w Real.

Mina, Cou i Goeretzka

To będzie nasz Arthur fookin Shelby

"Dlatego trzeba liczyć na to, że oferta Barcelony okaże się bardziej atrakcyjna od propozycji innych klubów, w tym PSG."

No to wszytko już wiemy....

Ciekawe czego takiego nie ma PSG co my mamy? Jedyna rzeczą jest historia ale przegrywamy z. Finansami i to może nie starczyć żeby go tu ściągnąć..

W sumie to ciekawe czy to realne zainteresowanie czy tylko zagrywki arabusów żeby coś popieprzyć Barcy przy transferze.

Ależ to PSG ma ból dupy do Barcelony o te wszystkie eliminacje przez Barce w LM. Brak slow. Mam taką nadzieję, że po raz kolejny Barca trafi na tych arabów w fazie pucharowej i znowu ich wyeliminuje za te krzywe zagrywki.

Dlatego transfery najlepiej przeprowadzać po cichu, a nie robiąc sobie zdjęcia z piłkarzem i jego rodziną. Czasami nasi trącają amatorką.

Jego trasfer przekreśla Coutinho lub Minę. Dla mnie nie ma zgody na tą operację. Dawać więcej szans Roberto i Aleni w środku.

Przyda się,ale priorytetem jest Mina,a w następnej kolejności Coutinho.

A niechby go wzięli. Niech powiększają brazylijską kolonię, to kwestia czasu, jak to pierdzielnie. Z Neymarem Barcelonie akurat wyszło, ale on naprawdę robił tam show w Brazylii. Arthur może i ma ten potencjał, ale Barca powinna się skupić na zawodnikach z Europy.

Zastanawiają się nad dobrym zawodnikiem a potem jak nie wyjdzie to sciagna grajka typu Gomeza2

Czy tylko mnie to nie dziwi że PSG podbija nam cenę?

Kolejny klub, który teraz będzie żerował na Barcy. Jak nie Real to teraz PSG